Krepšelis

NeoLife – gera sveikata lyg tvirti gyvenimo pamatai

Stiprios sveikatos nori visi, tik šis noras neretai prasilenkia su realybe ir gyvenimo būdu. Turbūt jau žinote, kad kuo žmogus labiau atitolsta nuo gamtos, nuo prigimtinių savybių ir vidinio balanso, tuo garsiau kūnas praneša savo protestą. Jo neapgausite dirbtinėmis ir sintetinėmis priemonėmis, kurių gausu ne tik daugybėje maisto produktų, bet ir sveikatinimo priemonėse, tokiose kaip papildai. NeoLife organizacijos idėja kaip tik ir gimė dėl šio svarbaus poreikio – natūralumo ir naujausių technologijų bei mokslo panaudojimo žmogaus gerovei.

Kas yra NeoLife?

Šis pavadinimas apjungia:

  • organizaciją, vienijančią daugiau kaip 50-ties pasaulio šalių atstovus;
  • pažangių maisto papildų gamybą;
  • konsultantų veiklą ir galimybę ne tik pasirūpinti savo sveikata, bet ir užsidirbti pinigų bei edukuoti kitus.

Neretai tinklinis marketingas siejamas su nekompetentingais asmenimis ir ne itin kokybiška produkcija. NeoLife teko įrodyti, jog gali būti ir kitaip. Jų didžiulis populiarumas ir sparčiai augantis teigiamų atsiliepimų bei vartojimo skaičius liudija, kad ši organizacija išsiskiria iš kitų aukštu kokybės lygiu, švietėjiška veikla, mokslo inovacijomis ir pagalba žmogui.

NeoLife istorija

Naudingiausi dalykai gimsta išsprendus savas problemas ir įgytą patirtį panaudojant pagalbai.

Tokia buvo ir NeoLife pradžia. Jerry Brassfield vaikystėje kamavo astma ir alergijos, o gydytojai niekaip nerado tinkamo gydymo būdo. Ką tokiu atveju daro mamos? Jos atiduoda visą save ir ieško įvairių išeičių, neatmesdamos net keisčiausių būdų. Kadangi XX amžiaus vidurys Amerikoje jau buvo paženklintas prastos mitybos įpročiais ir netinkamu gyvenimo būdu, viso to pasekmės gana greitai palietė įvairaus amžiaus žmones. Taigi mažasis Jerry Brassfield ne išimtis.

Įvairių bandymų pagalba Jerry mama pastebėjo, jog vaiko sveikatos būklė reaguoja į mitybos pokyčius. Atsekusį ryšį, sukūrė jam tinkamą dietą ir po kurio laiko kartu džiaugėsi teigiamais rezultatais. Ligos pasitraukė ir berniukas galėjo mėgautis gyvenimo kokybe.

Vaikas nepamiršo geros sveikatos priežasties ir suaugęs susidomėjo papildais bei jų platinimu. Taip pamažu smulki finansinė veikla ėmė augti, kol gimė idėja kurti papildus. Tad neilgai trukus tai virto pasauliniu, milijoniniu verslu, teikiančiu finansinę naudą žmonėms. O svarbiausia – jų sveikatos gerovei.

Žinoma, NeoLife prekės ženklas tapo toks populiarus ne tik dėl Jerry Brassfield. Didžiulis indėlis priklauso mokslininkams, sugebėjusiems sujungti svarbius, pamatinius mitybos, kūno ir buities priežiūros aspektus su pažangių technologijų panaudojimu.

Tiesa, reikėtų paminėti, kad 1958 m., įkurta organizacija ilgą laikotarpį vadinosi „GNLD International“.

Mokslo patarėjų taryba

Žmogų pažangos keliu veda ne tik smalsumas, bet ir noras pagerinti gyvenimo kokybę. Deja, ne visi tą kokybę iš tiesų pagerina. Dažnai nauji produktai ir masinė gamyba suteikia tiek žmogui, tiek gamtai daugiau žalos nei naudos. Tada kitiems tenka imtis gelbėjimo proceso. Ne išimtis ir NeoLife organizacijos mokslininkai.

Jie stebi šiuolaikinio gyvenimo būdo pasekmes ir ieško išeičių, kaip:

  • žmogui nebegaunat aukštos kokybės maisto ir jo reikiamo kiekio, sukurti papildus, padedančius atstatyti organizmo medžiagų balansą;
  • kurti kuo draugiškesnę gamtai ir žmogui buitinę chemiją;
  • pagaminti saugias higienos ir grožio priemones.

Kelią į pripažinimą ir sėkmę nutiesė toksikologas, onkologinių susirgimų tyrėjas dr. Arthur Furst (1914-2005 m.). Jis įkūrė NeoLife Mokslo patarėjų tarybą (SAB) ir įnešė įvairių svarbių atradimų ne tik į NeoLife produktų gamybą, bet ir į ligų gydymą. Jo dėka buvo įkurta Stanfordo chemoterapijos laboratorija, kurios veikla ženkliai pralenkė to laikmečio gydymo metodus.

Dabar SAB ženklu žymimi patikrinti ir iš aukštos kokybės žaliavų pagaminti produktai.

neolife-sab

John R. Miller – technologas, SAB direktorius, tyrėjas, jau daugiau kaip 40 metų paskyręs NeoLife veiklai ir moksliniams darbams. Jis atsakingas už sveikatos priemonių pardavimų vystymo procesus, terminų reglamentavimą ir visuomenės sveikatinimo skatinimą.

Fred G. Hooper – biochemikas, mitybos specialistas. Jis parengė daug mokslinių publikacijų, straipsnių, santraukų ir pristatymų mitybos srityje. Prie SAB komandos 1984 m. prisijungęs Dr. Hooper, užsiima švietėjiška veikla ir rengia paskaitas sveikos mitybos bei papildų temomis. Jis taip pat dalyvauja kuriant papildus ir tyrinėja sudėtinių medžiagų sąveikas.
Laszlo P. Somogyi – mitybos ekspertas, mokslininkas, naujų produktų kūrėjas. Priklauso įvairioms mokslo ir mitybos organizacijoms, parengęs daugybę mokslinių straipsnių. Nuolat dalyvauja NeoLife naujų produktų kūrime.

Arianna Carughi – mokslų daktarė, C.N.S. mitybos mokslininkė. Dėl aktyvios mokslinės veiklos ne tik įgijo daktaro laipsnį, bet ir gavo stipendijas bei apdovanojimus. Pagrindinis jos tyrimų objektas – eksperimentinė mityba ir jos nauda žmogaus sveikatai.

David Shepherd – biochemikas, mikrobiologas, fitochemikas, pasaulyje pripažintas savo sričių specialistas. Jis tyrinėja maisto biochemiją ir padeda kurti naujus produktus ne tik NeoLife, bet ir kitoms organizacijoms. Daug dėmesio skiria sveikai mitybai ir edukacijai.

Diane E. Clayton – biochemikė, mitybos specialistė ir sveikatingumo puoselėtoja. Tyrinėja mikroelementų poveikį ir jų veikimo procesus žmogaus organizme. Plačiai žinoma kaip mitybos ir fitoterapijos ekspertė. Dalyvauja įvairių bendrijų mokslinėje veikloje.

Mark Lowman – biologas, kokybės ekspertas. Nuo 1995 m. dalyvauja NeoLife naujų gaminių testavimo ir tyrimo procesuose. Padėjo išleisti įvairius papildus, sulaukusius didelės paklausos. Jis taip pat priklauso įvairioms mokslinėms bendrijoms Amerikoje.

Liz Applegate – mitybos specialistė, sporto dietologė, biochemijos mokslų daktarė. Ji konsultuoja profesionalius sportininkus, maisto pramonės įmones ir, žinoma, NeoLife. Liz parašė kelias knygas ir parengė daugybę straipsnių. Jos tikslas – sveiko ir stipraus žmogaus ugdymas.

Čia labai trumpai pristatėme kompetentingus narius, atsakingus už papildų gamybą ir jų nepriekaištingą kokybę.

Maistas turėtų būti kaip vaistas. O ką daryti, jei taip nėra?

Tai esminė šiuolaikinės visuomenės ir pramonės problema. Vieni kuria masiniam vartojimui prastos kokybės maisto produktus, augindami naudoja chemines trąšas, o kiti per skubėjimą ir neatsakingumą, nesirūpina tinkama mityba, be to dar ligas priartina žalingais įpročiais.

NeoLife organizacijos nariai gerai supranta esamą situaciją ir ieško išeičių, kaip padėti žmogui ir kaip išgryninti maistines medžiagas, kad jas būtų galima naudoti papildų kūrimui.

Dėl to mokslininkų komanda pagrindinį dėmesį telkė ir telkia į specialias, pažangias technologijas, padedančias kurti tokius produktus, kurie padėtų pašalinti chemikalus ir kitus teršalus iš natūralios kilmės ingredientų. Juk žuvys, iš kurių išgaunamas omega-3 aliejus, auga užterštuose vandenyse arba auginamos specialiose fermose. Į jų organizmą patenka žalingos medžiagos, kurias būtina pašalinti, antraip papildas bus ne tik nenaudingas, bet ir žalingas.

Augalai – daržovės, grūdinės kultūros, uogos ir kt. – taip pat sugeria daug toksinių medžiagų. Net auginant ekologiškai, neįmanoma šimtu procentu apsaugoti nuo teršalų, patenkančių į žemę su lietumi, vėju, ar atkeliaujančių per gruntinius vandenis iš aplinkinių fermų, didmiesčių. Vis tik labai nusiminti nereikėtų ir, jei turite žemės sklypą, vertėtų auginti daržoves, salotas, uogas, prieskonines žoleles, vaisius. Taip turėsite gana sveiką maistą.

Be to, kol daržovės, grūdai ar vaisiai nueina ilgą kelią nuo augintojo iki jūsų, jie dar daugiau apdorojami, kaip suprantate, ne itin sveikatai naudingomis priemonėmis.

Ar žinojote, kad norint išgauti malonų miltų skonį, rafinuojant pašalinami naudingi aliejai ir dingsta daugybė vertingų maistinių medžiagų (tiaminas 77 %, riboflavinas 80 %, niacinas 81 %, geležis 76 %, cinkas 78 %, kalcis 60 %, magnis 85% ir t. t.). (Šaltinis: Schroeder H. A., American joarnal of clinical nutrition, 24:562, 1971 m.). Žinoma, šie skaičiai priklauso nuo taikomų gamybos technologijų ir jie pas visus gamintojus bus skirtingi, bet esmė paprasta – apdoroti grūdai netenka daug maistinių medžiagų. Dėl to vis populiaresni tampa pilno grūdo miltai ir pan.

NeoLife savo papildų gamybai renkasi atsakingus augintojus, kad kuo mažiau reikėtų skirti papildomo laiko, darbo ir lėšų žalingų medžiagų šalinimui, pavyzdžiui, iš daržovių, grūdinių kultūrų ir pan. Taigi vartotojas gali būti ramus dėl NeoLife gaminių kokybės.

Kiek ir ko reikia mūsų organizmui?

Kita mitybos medalio pusė – maistinių medžiagų suderinamumas, kiekiai ir poveikis organizmui. Gamtoje viskas jau yra subalansuota, o žmogus turi pasirinkti tuos maisto produktus, kurie geriausiai patenkintų organizmo poreikius ir nė viena ląstelė nebadautų, ar nesusidarytų kažkurios medžiagos perteklius. Žmogus turėtų natūraliai jausti, bet maisto pramonė iškreipė šiuos įgimtus instinktus ir noras prisikirsti traškučių ar / ir iki soties atsigerti limonado nėra prigimtiniai poreikiai. Taigi papildoma problema – žmogus nebejaučia, ko jam iš tiesų reikia. Beje, įvairios dietos, ypač vartojant vienos ar kelių rūšių produktus, taip pat gali būti žalingos, nes organizmas negauna viso reikiamo medžiagų asortimento.

Tad mokslininkų užduotis spręsti šias problemas:

  • atpažinti kokių medžiagų nuolat reikia organizmui ir suvokti jų poveikį bei procesus;
  • išgauti natūralios kilmės medžiagas ir jas tinkamai sugrupuoti optimaliais kiekiais;
  • sukurti papildus, galinčius kiek įmanoma užpildyti mitybos spragas.

Būtent toks darbas ir nuolat vyksta NeoLife laboratorijose.
Lietuvoje rekomenduojamos vitaminų ir mineralų normos vyrams ir moterims:

Informacijos šaltinis: ĮSAKYMAS DĖL REKOMENDUOJAMŲ PAROS MAISTINIŲ MEDŽIAGŲ IR ENERGIJOS NORMŲ PATVIRTINIMO.

Kaip matote, visas svarbias maistines medžiagas reikia nepriekaištingai sugrupuoti, suderinti, kad žmogus per parą gautų optimalų kiekį. Nepamirštant, kad per dieną suvalgoma įvairaus maisto – kartais kokybiško, o kartais – ne. Tad darbas ne iš lengvųjų. Vis tik NeoLife komandai pavyksta kurti subalansuotus, efektyvius ir aukštos kokybės maisto papildus.

Jų tikslas – biosuderinamumas. Tai reiškia, kad papildams naudojamos medžiagos turi būti valgomos ir priimamos organizmo. Juk ne viską, kas auga gamtoje dedame į burną, nes yra įvairių nuodingų augalų ar tiesiog neįprastų mūsų kūnui, galinčių sukelti atmetimo bei alergines reakcijas. Ne mažesnes nei sintetinės medžiagos.

Į kūną patenka ne tik tai, ką dedame į burną

Į žmogaus organizmą per kvėpavimo takus ir odą nuolat patenka įvairios dalelės. Dėl to ne mažiau už mitybą svarbios kasdien naudojamos priemonės, tokios kaip buities valymo gaminiai ir kosmetikos bei higienos reikmenys.

Už tai atsakinga NeoLife International organizacija gamina:

Kuo mažiau sintetikos ir cheminių medžiagų, tuo geresnė sveikata. Suprantama, ne visada įmanoma pagaminti šimtu procentų natūralų gaminį, tačiau jo sudedamosios dalys neturi organizme nusėsti kaip toksinai. Kaip tik tokiais principais ir vadovaujasi NeoLife komanda.

NeoLife papildai – kasdienai ir sportui

Nuo 1958 metų buvo atlikta daugybė tyrimų ir pagaminta nemažai produktų. Periodiškai, gerėjant technologinėms galimybėms, jie tobulinami, keičiami naujesniais, dar efektyvesniais.

Pagrindinis papildų asortimentas:

Čia dalis maisto papildų, visus NeoLife vitaminus ir papildus rasite čia pat, šioje parduotuvėje https://provitaminai.lt/kategorijos/neolife-vitaminai/

NeoLife papildai – tai subalansuotos priemonės sveikatos palaikymui, kai nepakanka su maistu gaunamų būtinųjų medžiagų ar / ir gydytojai rekomenduoja kažkurio vitamino (-ų), mineralo (-ų) didesnes dozes.

Visada primename, kad papildai nėra maistas, tačiau padeda gauti trūkstamų medžiagų ir palaiko gerą savijautą. Dėl to reikia, kiek įmanoma, rūpintis subalansuota mityba, sportuoti ir atsisakyti žalingų įpročių, tada ir pagalbinės priemonės bus daug efektyvesnės.

NeoLife – sveikatos palaikymui ir finansinei gerovei

Jau esame užsiminę, kad NeoLife produkciją įvairiose šalyse platina konsultantai, taip pat ir Lietuvoje. Tačiau įsigyti NeoLife produkciją daug paprasčiau, nei įvairiose kitose organizacijose. Tai visuomenei atvira įstaiga, kurios tikslas ne tik kurti pažangius produktus, bet ir edukuoti.

Tad, jei norite tik įsigyti kažkuriuos papildus ir juos vartoti be jokių įsipareigojimų – puiku. Užsisakote internetu ir gaunate nurodytu adresu.

Jei ne kartą įsitikinote NeoLife produktų veiksmingumu ir juos rekomenduojate kitiems žmonėms, galbūt norėtumėte tapti NeoLife konsultantu? Tai būtų galimybė papildomai užsidirbti, o gal net taptų pagrindine veikla.

Jei nuspręsite prisijungti prie gausios NeoLife šeimos, gausite reikiamą informaciją ir kasmet susipažinsite su mokslo atradimais bei naujais produktais. Tai gera galimybė praplėsti žinias sveikatos palaikymo srityje ir jas taikyti savo kasdienybėje bei padėti kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa