Krepšelis

Kalcio turintys produktai

Apie kalcio svarbą dauguma girdime jau nuo pat vaikystės. Tik prieš daugiau nei dešimt, dvidešimt metų dažniausiai buvo akcentuojama, kad pagrindinis kalcio šaltinis – pieno produktai. Tačiau dabar vis garsiau ir aiškiau kalbama, kad kalcis randamas ir augaliniuose produktuose. Be to, net geriau pasisavinamas. Taip pat vis daugėja žmonių, netoleruojančių laktozės. Tada kyla klausimas – kokie dar gali būti kalcio turintys produktai?

Daržovės, riešutai ir sėklos – ne tik kalcio šaltinis

Jose gausu virškinimui reikalingos ląstelienos, įvairių vitaminų, mineralų ir kitų žmogaus organizmui būtinų medžiagų. Iš daržovių galima išskirti: saldžiąsias bulves, brokolius, kale kopūstus. Sezamų ir saulėgrąžų sėklose yra kalcio. Jo taip pat rasite chia sėklose ir migdolų riešutuose.

Žinoma, kalcio kiekis 100 gramų bus skirtingas ir labai sunku nustatyti ar per parą gavote jo pakankamai. Dėl to verta palaikyti jo kiekį organizme vartojant kokybiškus maisto papildus.

Ką reikėtų žinoti apie kalcį?

Kalcis yra maistinė medžiaga, kurios reikia visiems gyviems organizmams, žinoma, ir žmonėms. Šis mineralas itin svarbus kaulų kokybei ir bendrai organizmo sveikatai. Dėl to didžiausią jo kiekį organizmas paskirsto kauluose ir dantyse. Tačiau šis mineralas ne mažiau svarbus raumenims ir širdies bei kraujagyslių sistemos veiklai. Taip pat norime paminėti, kad tinkamam kalcio pasisavinimui, reikia ir vitamino D. Jį natūraliai gamina oda, kai ją apšviečia ultravioletiniai saulės spinduliai. Deja, šis būdas ne pats saugiausias, nes ilgai kaitinantis saulėje padidėja odos ligų rizika. Tai ką daryti?

Pats paprasčiausias būdas gauti vitamino D – maisto papildai. Žinoma, tik aukštos kokybės. Grįžtant prie kalcio, taip pat norime paminėti, kad jis reikalingas fermentų gamybai, kraujo krešėjimo procesams ir kitoms organizmo funkcijoms.

Kalcio stygius vaikystėje gali tapti rachito priežastimi, o senatvėje iššaukti osteoporozę.

Kuriuose NeoLife papilduose yra kalcio?

Pagrindinis kalcio papildas – tai trijų, viena kitą papildančių medžiagų kompleksas „KAL-MAG PLUS D“. Jo sudėtyje, paros normoje (3 tabletėse) yra:

  • kalcio 450 mg;
  • magnio 225 mg;
  • vitamino D 5 μg.
kalcio-turintys-produktai

Kalcio turintys NeoLife papildas -„Kal-Mag Plus D”

O kodėl šioje trijulėje yra magnis? Tai svarbus mineralas, dalyvaujantis daugiau nei 300 žmogaus organizmo fermentų reakcijose. Daugelis jo funkcijų apima raumenų ir nervų sistemų veiklą, kraujospūdžio reguliavimą ir imuninės sistemos palaikymą.

Suaugusio žmogaus organizme yra apie 25 gramus magnio, iš kurio 50–60 % saugoma skeleto sistemoje. Likusi dalis yra raumenyse, minkštuosiuose audiniuose ir kūno skysčiuose.

Tiek kalcio, tiek magnio stygius pasireiškia raumenų mėšlungiu. Todėl rekomenduojama naudoti abu šiuos mineralus, tik tinkamomis dozėmis. Per didelis kalcio kiekis gali sumažinti magnio įsisavinimą. Tačiau magnis, kaip ir vitaminas D, padeda organizmui pasisavinti kalcį.

Dėl šių priežasčių NeoLife mokslininkai suderino tinkamą trijų medžiagų kiekį, kad jos visos kartu veiktų sinergiškai ir suteiktų maksimalią naudą.

Kalcio taip pat yra gardžiuose ir vertinguose NeoLife kokteiliuose „NEOLIFE SHAKE“ ir „NUTRISHAKE“ bei maistingajame batonėlyje „NEOLIFE BAR“. Jei nepatiriate kalcio stygiaus sukeltų negalavimų, šių minėtų produktų ir įprastinio maisto pakaks tinkamam kalcio kiekio palaikymui.

Didesnio kalcio kiekio gali prireikti, jeigu jaučiate:

  • raumenų mėšlungį;
  • nuovargį ir energijos trūkumą;
  • sutrikusį miego ciklą;
  • suprastėjusią dantų kokybę.

Todėl vertėtų pasidaryti kraujo tyrimus, kad įsitikintumėte, jog minėti negalavimai tikrai susiję su kalcio trūkumu. Jei taip, tada rekomenduojame vartoti NeoLife „KAL-MAG PLUS D“.

Taip pat primename, kad maisto papildai nėra vaistas ir neatstoja kokybiško maisto, o papildo mitybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa