Krepšelis

Kaip sustiprinti imunitetą ir nuo ko pradėti?

Internete gausu įvairios informacijos, kaip sustiprinti imunitetą ir pagerinti savijautą. Tačiau retai kalbama, kuo svarbu sveika ląstelė ir kas yra stiprios sveikatos „pamatai“. Galbūt daugybę kartų girdėjote raginimus gerti vitaminus C ir D bei žuvų taukus. Pritariame, jie tikrai vertingi ir reikalingi, bet pradėti reikėtų nuo kitų medžiagų.

Sveika ląstelė – sveikas organizmas

Kiekviena organizmo ląstelė turi membraną, nuo kurios pralaidumo priklauso maistinių medžiagų pasisavinimas. Pavyzdžiui, nusprendėte stiprinti susilpnėjusį imunitetą ir nusipirkote tam skirtą maisto papildų kompleksą. Jeigu jūsų organizmas ganėtinai užterštas, o ląstelės neturi gero pralaidumo, tikėtina, kad tik maža dalis vitaminų ir kitų medžiagų bus pasisavinta.

Antra kliūtis – gerųjų bakterijų disbalansas ir nekokybiškas žarnyno darbas. Tokiu atveju, suvalgytas maistas netinkamai apdorojamas ir kūno ląstelių prastai absorbuojamas. Tada pradeda stigti maistinių medžiagų ir silpnėja organizmo atsparumas.

Norint pradėti imuniteto stiprinimą, reikėtų:

– didinti ląstelių pralaidumą ir funkcionalumą;
– valyti toksinus;
– atstatyti gerųjų bakterijų balansą;
– sureguliuoti žarnyno veikimą.

Kaip tai padaryti? Pradėkite stiprinti imunitetą nuo sveikos mitybos, tinkamo darbo ir poilsio režimo, emocinio balanso atstatymo. Kadangi nėra paprasta su maistu gauti reikiamą kiekį organizmui būtinų medžiagų, rekomenduotina mitybą papildyti aukštos kokybės papildais.

 

NeoLife „Tre-en-en“ ir „ Acidophilus Plus“ – organizmo stiprinimo „bazė“

Norintiems praturtinti savo mitybą ir padėti organizmui greičiau bei lengviau sustiprėti, rekomenduojame pažangius NeoLife maisto papildus. Šis NeoLife duetas – tai pamatai, nuo kurių patariame pradėti organizmo stiprinimą. Tai daug greitesnis ir efektyvesnis kelias. Žinoma, greta paminėtos subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos.

Maisto papilduose „Tre-en-en“ gausu lipidų ir sterolių, kurie padeda:

– stiprinti ląsteles;
– gerinti membranų pralaidumą;
– valyti toksinus;
– reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje.

Gerosios bakterijos „Acidophilus Plus“:

– reguliuoja žarnyno darbą;
– padeda atstatyti gerųjų

-bakterijų balansą;
– palaiko imuninę sistemą;
– gali padėti gerinti maistinių medžiagų absorbavimą.

Tiriant „Tre-en-en“ maisto papildo efektyvumą buvo nustatyta, kad 3 kapsulės per dieną 50 proc. pagerina ląstelių pralaidumą ir maistinių medžiagų pasisavinimą. Suvartojus 21 dienos kursą, galima tęsti toliau, per dieną suvartojant 1 ar 2 kapsules. Šiuos papildus rekomenduojama gerti pirmoje dienos pusėje, nes jie suteikia nemažai energijos. Jeigu jūsų aukštas kraujospūdis, rekomenduojame vietoje „Tre-en-en“ rinktis „Formula IV Plus“. Kartu su vienu iš šių papildų vartokite ir gerąsias bakterijas „Acidophilus Plus“. Suvartoję visą kursą, galite daryti dviejų ar trijų mėnesių pertrauką. Bet tik tuo atveju, jei jūsų žarnynas veikia kaip
tikslus laikrodis.

 

Grūdų galia vienoje kapsulėje

Maisto papildas „Tre-en-en“ gaminamas iš grūdų – sveikų kviečių gemalų, sojos pupelių ir ryžių sėlenų koncentrato. Gamybos metu šie maisto produktai griežtai tikrinami, valomi, kad būtų išgautas sveikas, natūralus ir stiprus koncentratas. Jame gausu organizmui ir sveikam ląstelių funkcionavimui reikalingų lipidų ir sterolių.  Retas kuris kasdien suvalgo reikiamą grūdų porciją. Be to, juos apdorojant aukštoje temperatūroje suyra neprisotintos riebalų rūgštys. Dėl specialių technologijų, gaminant „Tre-en-en“ papildus, augaliniai riebalai išlieka ir išsaugo reikiamas organizmui savybes.

Čia dalis maisto papildų, visus NeoLife vitaminus ir papildus rasite čia pat, šioje parduotuvėje https://provitaminai.lt/kategorijos/neolife-vitaminai/

Organizmas parengtas, o kas toliau?

Kai ląstelių pralaidumas padidintas, o žarnynas sureguliuotas, laikas rinktis vitaminus ir kitas maistines medžiagas. Jei norite tikslumo, galite atlikti kraujo tyrimus ir nustatyti, ko trūksta. Paprastesnis būdas – susisiekite ir aptarsime jūsų mitybos įpročius bei kokių medžiagų jums galėtų trūkti. Tada parinksime iš NeoLife asortimento.

1 comments

  1. Puikus Neolife vitaminų duetas – “Tre-en-en” ir “Acidophilus Plus”..
    Ačiū už straipsnį. Tikrai naudinga žinoti nuo ko pradėti sveikatintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa