Krepšelis

Kodėl trūksta energijos ir kaip ją atstatyti?

Dažnai tūksta energijos? Vargina prasta savijauta? Gal jūsų ląstelės, dėl toksinų ir silpno membranos pralaidumo, nefunkcionuoja tinkamai.Galbūt jūsų ląstelės, dėl toksinų ir silpno membranos pralaidumo, nefunkcionuoja tinkamai.

Energijos stygiumi skundžiasi tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek jaunimas. Šio trūkumo priežastys įvairios – nuo psichologinių reakcijų iki lėtinių ligų. Emocinis nuovargis įprastai kyla dėl nepasiteisinusių lūkesčių, nemėgstamo darbo, nežinojimo, kuo užsiimti gyvenime ir pan. Prisiminkite darželio ar mokyklos laikus, kada darbo dienomis vos išlipdavote iš lovos, o savaitgaliais anksčiau už tėvus keldavotės. Juk tiek daug visko įdomaus buvo galima nuveikti.  

Su emociniu nuovargiu susitvarkyti pakankamai lengva, tereikia atrasti tinkamus būdus ir motyvacijos šaltinį. Jeigu energijos stygius fizinės kilmės, teks savimi pasirūpinti rimčiau.

Kada pradeda stigti energijos?

Energijos trūkumas neatsiranda per vieną dieną tarsi iš niekur. Išskyrus ūminius virusinių ligų atvejus. Tai ilgo proceso pasekmė, kurio pradžia gali būti net paauglystėje. Pavyzdžiui, ūgtelėję ir tapę savarankiškais pradėjote maitintis tuo, kas skanu, bet nesigilindami kiek tame skonyje vertės. Tėvai dirbo ir buvo užsiėmę, todėl dažnai negaudavote maistinių medžiagų dienos normos. Todėl ląstelėms nuolat trūkdavo tinkamo maisto. Taip per ilgą netinkamos mitybos laikotarpį susiformavo atitinkamos pasekmės.

Pakeitus ir subalansavus mitybą organizmas pamažu atsistato. Vieniems užtrunka ilgiau, kitiems trumpiau, priklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės

Neleiskite ląstelėms badauti

Sėkmingam ląstelių funkcionavimui reikalingas deguonis ir įvairios maistinės medžiagos. Vienos iš itin svarbių medžiagų – lipidai ir steroliai.

Lipidai – tai organiniai (riebaliniai, vaškiniai, aliejiniai, kt.) junginiai būtini daugeliui kūno funkcijų. Tai tarsi gyvų ląstelių statybiniai blokai. Lipidai padeda reguliuoti hormonus, perduoti nervinius impulsus, kaupia energiją riebalų pavidalu ir kt. Lipidams priskiriamos Omega-3 ir Omega-6 rūgštys.

Steroliai – tai ląstelių membranų sudėtinė dalis, primenanti bespalvius kristalus. Jie būtini vitamino D, steroidinių hormonų sintezei ir kitiems procesams.

Nesiplėsdami į sudėtingus organizme vykstančius procesus akcentuojame, kad lipidai ir steroliai svarbūs tinkamam ląstelių funkcionavimui. O sveika ląstelė – sveikas kūnas.

Lipidai ir steroliai randami įvairiuose augaliniuose produktuose: grūduose, sėklose, daržovėse, vaisiuose ir pan. Kadangi šių medžiagų yra ir aliejuje, ypač rapsų, svarbu išlaikyti saiką. Be to, rinkoje esantys rafinuoti aliejai nėra pats sveikiausias pasirinkimas.

Pasirinkdami tinkamą maistą ir išlaikydami „gerųjų“ bei „blogų“ riebalų pusiausvyrą organizme, padėsite ląstelėms sveikai funkcionuoti.

Grūduose slypinti galia

Prieš daugiau nei 70 m. Pietų Kalifornijos gydytojai, tirdami galimas lėtinio nuovargio priežastis, pastebėjo ryšį tarp grūdų dietos ir energijos gamybos ląstelėse. Buvo nustatyta, kad grūduose esantys lipidai ir steroliai gerina membranų pralaidumą ir padeda ląstelėms apsirūpinti reikiamomis maistinėmis medžiagomis.

Šį atradimą panaudojo NeoLife mokslininkai ir sukūrė unikalius maisto papildus, praturtintus lipidais ir steroliais, išgautais iš sveikų kviečių, sojų ir ryžių grūdų.

NeoLife komandos organizuotas tyrimas patvirtino, kad vartojant „Tre-en-en“ papildus, tiriamųjų asmenų ląstelių pralaidumas padidėjo net 50 proc. Vartojant 3 kapsules per dieną valėsi jų organizmas ir atitinkamai didėjo energijos kiekis.

„Tre-en-en“ – ieškantiems greitesnio energijos atstatymo būdo

Maisto papildai – tai koncentruotas maistinių medžiagų junginys, padedantis organizmui greičiau ir kokybiškiau apsirūpinti vitaminais, mineralais ir kitais kūnui būtinais elementais. Todėl „Tre-en-en“ papildai – spartesnis būdas atstatyti ląstelių funkcionalumą ir sugrąžinti kūnui energingumą.

Šiame komplekse gausu sočiųjų, mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių, baltymų. Tai lipidų ir sterolių šaltinis, skatinantis tinkamą ląstelių veiklą.

Suaugusiems pirmąsias 20 dienų rekomenduojama vartoti po 3 kapsules per dieną. Vėliau pakanka po 1–2 per dieną.

Primename, kad vartodami „Tre-en-en“ papildus pasirūpintumėte ir tinkama mityba. Valgykite daugiau košių, daržovių, žuvies, vaisių, uogų ir pan. Atsisakykite nesveikų greitų užkandžių ir rinkitės kuo natūralesnius maisto produktus. Tada papildai veiks dar greičiau ir efektyviau.

NeoLife „Tre-en-en“ maisto papildus galite įsigyti ČIA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa