Krepšelis

Vitaminai Moterims: Svarbiausi vitaminai ir jų nauda

Vitaminai moterims yra esminiai dalykai organizmo funkcionavimui. Nors įvairūs vitaminai turi skirtingas funkcijas, šiame straipsnyje išsamiai aptarsime tuos, kurie yra ypač svarbūs moterims dėl jų unikalių fiziologinių poreikių.

Subalansuotos mitybos iššūkiai

Idealiu atveju, jei žmonių mityba būtų tinkamai subalansuota ir visi valgytų tik ekologiškus, švarioje žemėje užaugintus maisto produktus, papildai net nebūtų išrasti. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje užtikrinti idealią mitybą sudėtinga. Net turint geriausius ketinimus, dažnai susiduriama su daugybe kliūčių. Tarša, dirvožemio nualinimas, maisto produktų perdirbimas ir ilgos transportavimo grandinės reiškia, kad net geriausiai subalansuota dieta gali neaprūpinti organizmo visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Todėl kokybiški vitaminai ir maisto papildai tampa būtinu organizmo papildymu.

Kokybiški vitaminai moterims

Renkantis vitaminus moterims, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų kainą, bet ir į kokybę. Pigių, abejotinos kokybės vitaminų vartoti neverta. Geriau investuoti į kokybiškus produktus, kurie lengvai pasisavinami ir aprūpina organizmą vertingomis medžiagomis. Ne mažiau svarbu nepamiršti subalansuotos mitybos ir fizinio aktyvumo. Kai renkatės vitaminus, svarbu atsižvelgti į kelis esminius aspektus.

 1. Vitaminų sudėtis – produktų sudėtyje turėtų būti visi būti vitaminai ir mineralai tinkamomis proporcijomis.
 2. Absorbcija – natūralios kilmės vitaminus ir mineralus organizmas lengviau pasisavina nei sintetinius.
 3. Kokybės sertifikatai – rinkitės produktus, kurie turi kokybės sertifikatus ir yra patikrinti nepriklausomų laboratorijų.

NeoLife vitaminai moterims

NeoLife yra tarptautinė kompanija, veikianti nuo 1958 metų. Ši kompanija gamina aukščiausios kokybės maisto papildus ir vitaminus, kurie pereina griežtą kokybės kontrolę. NeoLife produktai yra natūralios sudėties, todėl juos lengvai pasisavina žmogaus organizmas. Tai ypač svarbu moterims, kurios gali turėti specifinius mitybos poreikius skirtingais gyvenimo etapais.

neolife vitaminai moterims

Svarbiausi ir geriausi vitaminai moterims

Moterys turėtų atkreipti dėmesį į šiuos vitaminus ir mineralus:

 • vitaminai A, B grupės, C, D, E ir K būtini odos, plaukų ir nagų sveikatai, normaliai medžiagų apykaitai, psichologinei būklei, nervų sistemos funkcijai, hormonų gamybai ir imuniteto stiprumui;
 • geležis ypač svarbi moterims menstruacijų metu, nėštumo ir žindymo laikotarpiu, kadangi šiais periodais netenkama daugiau šio mineralo;
 • kalcis reikalingas kaulų sveikatai, ypač svarbus menopauzės metu, kai padidėja osteoporozės rizika;
 • magnis palaiko raumenų ir nervų funkciją, padeda kovoti su nuovargiu;
 • selenas ir cinkas yra antioksidantai, padedantys kovoti su ląstelių pažeidimais;
 • kalis svarbus raumenų ir širdies funkcijai.

Omega-3, Kofermentas Q10 ir Formula IV

Be minėtų vitaminų ir mineralų, yra dar kelios itin svarbios medžiagos, kurias moterys turėtų įtraukti į savo mitybą.

Omega-3 Salmon Oil Plus

Omega-3 riebalų rūgštys  būtinos širdies ir smegenų sveikatai. NeoLife Omega-3 Salmon Oil Plus ypatingas tuo, kad jame yra pilnas spektras omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda palaikyti normalią širdies funkciją, smegenų veiklą ir regėjimą. Omega-3 riebalų rūgštys taip pat pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kuris gali būti ypač naudingas moterims, kenčiančioms nuo menstruacijų skausmų arba artrito.

Kofermentas Q10

Kofermentas Q10 yra antioksidantas, kuris padeda ląstelėms gaminti energiją. Jis ypač svarbus širdies sveikatai, nes širdis yra organas, reikalaujantis daugiausiai energijos. Su amžiumi natūralus kofermento Q10 kiekis organizme mažėja, todėl papildų vartojimas gali padėti išlaikyti energijos lygį, sumažinti nuovargį ir palaikyti bendrą sveikatą.

Formula IV

Formula IV yra unikalus NeoLife produktas, kurio sudėtyje yra vitaminų, mineralų, lipidų bei sterolių kompleksas. Šis produktas padeda pagerinti ląstelių sveikatą, stiprinti imunitetą ir palaikyti bendrą organizmo būklę. Lipidai ir steroliai padeda užtikrinti, kad ląstelės gautų visus būtinus elementus, reikalingus optimaliam funkcionavimui.

Skirtingi poreikiai, skirtingoms gyvenimo situacijoms

Nors tiek moterims, tiek vyrams reikalingos tos pačios maistinės medžiagos, moterų poreikiai gali skirtis dėl fiziologinių ypatumų. Pavyzdžiui, menstruacijų metu moterys netenka geležies, todėl joms reikia didesnių šio elemento atsargų. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu padidėja daugelio medžiagų poreikis, kadangi moters organizmas turi aprūpinti ir besivystantį kūdikį. Menopauzės metu ypač svarbu papildyti B grupės vitaminus ir vitaminą D, kadangi šie vitaminai padeda palaikyti kaulų sveikatą ir kovoti su hormonų pokyčiais.

Kada vartoti vitaminus moterims?

Jei moteris jaučiasi sveika, energinga ir stengiasi valgyti subalansuotą maistą, nebūtina vitaminus vartoti nuolat. Tačiau visiškai atsisakyti papildų nereikėtų. Kai kurių medžiagų trūkumas gali pasireikšti tik po ilgesnio laiko, todėl verta kartą per metus pasidaryti kraujo tyrimus. NeoLife produktai yra natūralūs, todėl juos galima vartoti nuolat, skirtingai nei sintetinius vitaminus, kuriems dažnai reikia daryti pertraukas.

Vitaminai moterims skirtingais metų laikais

Lietuvoje žiemos metu svarbu papildomai vartoti vitaminą D, kuris natūraliai gaminasi tik saulės šviesoje. Vitaminas D yra gyvybiškai svarbus kaulų sveikatai, imunitetui ir bendram organizmo funkcionavimui. Papildai taip pat gali būti naudingi pavasarį, pradėjus sportuoti, intensyviai mokantis ar patiriant daugiau streso. Pavasarį organizmas gali jausti vitaminų ir mineralų trūkumą po ilgos žiemos, todėl tai puikus laikas papildyti organizmą reikiamomis medžiagomis.

Vitaminai moterims ir svorio metimas

Vien papildai svorio numesti nepadės. Svarbiausia subalansuota mityba ir fizinis aktyvumas. Tačiau kokybiški vitaminai ir mikroelementai yra būtini, kad organizmas tinkamai funkcionuotų ir išsaugotų sveikatą. NeoLife siūlo ne tik tradicinius vitaminus, bet ir baltyminius kokteilius, kurie aprūpina reikiamomis medžiagomis. Pavyzdžiui, baltyminiai kokteiliai gali būti puikus pasirinkimas moterims, kurios siekia numesti svorio arba išlaikyti raumenų masę.

Vitaminų moterims vartojimo praktiniai patarimai

Norint maksimaliai išnaudoti vitaminų ir maisto papildų teikiamą naudą, svarbu laikytis kelių pagrindinių taisyklių.

 1. Nuolatinis vartojimas:kai kuriuos vitaminus ir mineralus reikia vartoti kasdien, kad būtų užtikrintas jų pastovus kiekis organizme. Tai ypač svarbu vandenyje tirpiems vitaminams, tokiems kaip vitaminai B ir C, kurių organizmas nekaupia.
 1. Derinimas su maistu:kai kuriuos vitaminus geriau vartoti su maistu, kad pagerėtų jų absorbcija. Pavyzdžiui, riebaluose tirpūs vitaminai (A, D, E, K) turėtų būti vartojami su maistu, kuriame yra riebalų.
 2. Konsultacijos su gydytoju:prieš pradedant vartoti naujus vitaminus ar papildus, verta pasikonsultuoti su gydytoju arba mitybos specialistu, ypač jei turite sveikatos problemų ar vartojate kitus vaistus.

Vitaminų moterims pirkimas

Renkantis moterims skirtus vitaminus ir maisto papildus, svarbu atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus.

 • Kokybė: rinkitės patikimų gamintojų produktus, kurie turi kokybės sertifikatus ir yra patikrinti nepriklausomų laboratorijų.
 • Natūralumas: natūralios kilmės vitaminai ir mineralai yra lengviau pasisavinami organizmo nei sintetiniai.
 • suderinamumas: įsitikinkite, kad produktai nesukelia alerginių reakcijų ir yra suderinti su jūsų mitybos ir sveikatos poreikiais.

Išvados

Moters sveikata yra brangus turtas ir turėtų būti prižiūrima atsakingai. NeoLife vitaminai ir papildai moterims gali padėti išsaugoti puikią sveikatą, grožį ir energiją. Norėdami sužinoti daugiau apie NeoLife produktus moterims, apsilankykite čia.

Būkite sveikos su NeoLife vitaminais ir papildais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa