Krepšelis

Kaip tapti NeoLife konsultantu

10 priežasčių, kodėl verta tapti „NeoLife" konsultantu

  1. Gali pirkti ir dalintis išskirtiniais „NeoLife” produktais. Pardavinėti nebūtina, bet parduodant produktus kitiems, uždirbi iškarto.
  2. Gali dalintis geros savijautos galimybe ir šiai veiklai skirant visą ar tik dalį dienos, užsidirbi papildomų pajamų.
  3.   „NeoLife” tinklapyje internete gali naudotis prieiga „Prisijungimas konsultantams”. Čia rasi pardavimo ataskaitas, informaciją apie premijas, skatinimo programas, konkursus, renginius, produktus, medžiagą asmeniniam tobulėjimui ir e-parduotuvę „NeoLifeShop”, iš kurios gali pirkti produktus su nuolaidomis tiesiogiai iš gamintojo. Gali naudotis išskirtine ir nemokama mokymų platforma ar mobiliąja programėle savo telefone būdamas Rimvydas Bajorinas „World Team” komandos nariu.
  4. Gali remti (registruoti) naujus konsultantus į savo komandą internetu.
  5. Gali prenumeruoti savo asmeninį tinklapį ir internetinę parduotuvę, kaip   https://rimvydasbajorinas.neolifeshop.com/ 
  6. Gali gauti visus „NeoLife” atlygio plano privalumus ir gauti didžiausias premijas.
  7. Gali dalyvauti puikiuose skatinimo programose.
  8. Tavo pasiekimai bus pripažinti.
  9. Gali dalyvauti konsultantų mokymuose, produktų ir lyderystės seminaruose bei vebinaruose.
  10. Gali gauti kompanijos siunčiamus naujienlaiškius ir kitus leidinius. Vienas iš jų – “LifeStyle” žurnalas, kuriame pasakojama apie „NeoLife” žmones iš viso pasaulio, produktus ir renginius.

Kodėl verta tapti „NeoLife" konsultantu ir pradėti verslą

Norintiems pradėti verslą su „NeoLife“ ir trokštantiems dalintis geros savijautos idėja… „NeoLife“ pristato naują apibrėžimą startuolių pasaulyje. Trumpai tariant, tai lyg technologijų startuolis, bet mitybos srityje. Reikalavimai verslo pradžiai yra minimalūs, kadangi kompanija suteikia visą sėkmingam verslui reikalingą infrastruktūrą, produktus bei atlygio planą. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų tam, kad pradėti verslą – šis verslas prieinamas visiems, norintiems turėti savo verslą. kurį galite perduoti ateitiems kartoms.

Tai ne vien veiksmingi ir laiko išbandyti produktai, tai ne tik atlygio planas ar ilgametė nepriekaištingos reputacijos įmonės patirtis. Svarbiausia čia yra žmonės, svarbiausias esate Jūs su savo tokštama gyvenimo vizija. Patyrusi komanda pasiruošusi kartu eiti tiek, kiek reikės – kol pasieksite tikslą arba įgysite pakankamai žinių bei įgūdžių jo siekti savarankiškai.

Kaip tapti „NeoLife” konsultantu ir sukurti savo verslą

Jeigu jau esate išbandę ir patyrę „NeoLife” produktų naudą, kad būtumėte tikri ar norite tapti „NeoLife“ konsultantu ir sukurti savo pelningą, tarptautinį verslą be finansinės rizikos ir be didelių investicijų, atsakykite sau į šiuos 3 klausimus:

1. Ar norėtumėte padvigubinti savo mėnesio pajamas ir sukaupti daugiau santaupų?
2. Ar norėtumėte daugiau skirti laiko savo šeimai bei pomėgiams?
3. Ar norėtumėte sustiprinti savo sveikatą, fizines bei psichologines jėgas?

Jeigu bent 2 atsakymai teigiami, užpildykite žemiau esančią formą ir jums bus suteikta profesionali ir nemokama konsultacija bei atsakyta į rūpimus klausimus:

Nusprendusiems tapti „NeoLife” konsultantu, registraciją į Rimvydas Bajorinas ID (57-441405) „World Team” komandą rasite paspaudę nuorodą https://neolifeshop.com/i/registration.html?type=reseller&sponsor=57-441405

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa