Krepšelis

Šeimos kortelė

„Šeimos Kortelė" - puiki galimybė sutaupyti su NeoLife

Jei esate „NeoLife” produktų entuziastas ir turite Šeimos kortelę,  ar norėtumėte gauti papildomos naudos?
Tai galite padaryti dabar, nes mes esame patikimas Šeimos kortelės partneris, teikiantis unikalią galimybę sutaupyti, kai perkate „NeoLife” produktus iš mūsų el. parduotuvės.

Šeimos Kortelė – ką Jūs turėtumėte žinoti

  • 10 proc. nuolaida: Turint Šeimos kortelę, gausite 10 proc. nuolaidą visiems „NeoLife” vitaminams, papildams, kosmetikai ir švaros prekėms, kurias perkate mūsų interneto parduotuvėje.
  • Paprasta procedūra: Norėdami pasinaudoti nuolaida, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu info@provitaminai.lt ir pateikite savo Šeimos kortelės identifikacinį kodą.
  • Greita aktyvacija: Jūsų nuolaidos pradės galioti per 1-2 darbo dienas nuo užregistravimo. Tai reiškia, kad galėsite sutaupyti greitai ir patogiai.

Daugiau Informacijos apie Šeimos Kortelę

Jeigu norite sužinoti daugiau apie Šeimos kortelę ir jos gavimo sąlygas, apsilankykite šioje nuorodoje: Šeimos Kortelės Gavimo Sąlygos.

Pasinaudokite puikia galimybe su Šeimos kortele ir pradėkite taupyti su ProVitaminai.Lt. Tai puiki galimybė žengti žingsnį link kokybiškesnio gyvenimo su „NeoLife” aukščiausios kokybės produktais.

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa