Krepšelis

Šeimos kortelė

Lojalumo programa Šeimos kortelės turėtojams

„Dėkoju Šeimos kortelės partneriams, kurie demonstruoja socialinę atsakomybę bei draugišką požiūrį į gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas.Pagarbos ir supratingumo nusipelno visos Lietuvos šeimos,nes jos yra mūsų valstybės pamatas,tačiau puikiai suprantame,kad gausios ir neįgalius vaikus prižiūrinčios šeimos susiduria su didžiausiais iššūkiais.Tikiu,kad mūsų partnerių indėlis taps ne tik papildoma parama šioms šeimoms,bet ir pakeis požiūrį Lietuvoje apskritai – juk stiprinti šeimas yra misija.“
LINAS KUKURAITIS SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRAS

Interneto parduotuvė ProVitaminai.Lt, (priklausanti UAB „VITAMINAS TAU”) yra Šeimos kortelės partneris, kuris Šeimos kortelės turėtojams suteikia 3 proc. nuolaidą „NeoLife” vitaminams ir papildams, kosmetikai bei švaros prekėms. Nuolaidos galioja perkant interneto parduotuvėje ProVitaminai.Lt ir nesumuojamos.

Klientas, norėdamas gauti Šeimos kortelės teikiamos naudos, turi kreiptis el. paštu info@provitaminai.lt ir pateikti turimos Šeimos kortelės identifikuojantį kodą. Nuolaidos Šeimos kortelės turėtojui pradedamos teikti ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo tokio užregistravimo.
Informaciją apie Šeimos kortelę ir jos gavimo sąlygas rasite paspaudę nuorodą: https://seimos-kortele.lt/gauk-kortele/

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa