Krepšelis

NeoLife Atsiliepimai

„NeoLife“ atsiliepimai tikrų vartotojų, sportininkų ir konsultantų

„NeoLife“ atsiliepimai tikrų vartotojų, sportininkų ir „NeoLife“ konsultantų. Čia gali būti ir Jūsų atsiliepimas apie produktus ir aptarnavimo kokybę.

Maloniai kviečiame ir Jus pasidalinti pastebėjimais ir įvertinti mūsų aptarnavimą. Jūsų atsiliepimas yra labai svarbus tobulinant aptarnavimo kokybę, o suteiktas reitingas kitiems lankytojams priimant sprendimą pirkti.

„NeoLife“ vitaminai ir papildai – geriausias maistas sportui, Tomas Bendoraitis

„NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui – geriausias maistas sportui, todėl juos ir renkuosi, nes, ruošiantis klasikinio kultūrizmo varžyboms, tenka laikytis labai griežtų dietų, o maisto kokybė man yra be galo svarbi: noriu būti energingas, gyvybingas ir stiprus. Pabandęs „NeoLife“ maisto papildus, pajutau jų kokybės naudą, kuri mane visiškai patenkino. Šie vitaminai, papildai ir mano sunkus darbas ruošiantis varžyboms yra rezultatos to, kad laimėjau aukso medalį 2015 m. “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose. Taip pat užėmiau 1 – ąją vietą “Robert Burneika Classic” kultūrizmo varžybose. Mano mėgstamiausi „NeoLife“ vitaminai, papildai sportui – “Tre – en – en”, “Kal – Mag Plus D”, “Wheat Germ Oil with vitamin E”, “Omega Salmon Oil Plus”, “All C” ir “Carotenoid Complex„. „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui yra natūralūs, švarūs, efektyvūs ir veiksmingi, todėl rekomenduoju vartoti ir kitiems sportininkams.

tomas-bendoraitis

Nerijaus Tamošiūno (Kauno Pramonės sporto klubo savininkas-treneris) atsiliepimas

Užsiimu kultūrizmu 2000 metų. Esu išbandęs daug įvairių papildų ir vitaminų. „NeoLife“ konsultantas Rimvydas Bajorinas man parodė, kuo ypatingi ir kuo skiriasi „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui ir nuo kitų papildų sportui. Susidomėjau ir nutariau išbandyti šiuos natūralius papildus sportui. Nedvejodamas įsigijau Tre-en-en, Formula IV, Omega 3, Kalcis Magnis plus vitaminas D. Juos gerdamas iškart akivaizdžiai pasijaučiau energingesnis, žvalesnis ir net stipresnis. Dalyvavau kultūrizmo varžybose, o ruošiantis neįmanoma išgyventi be magnio. Vartojant kalcį magnį plius D nei karto nebuvo sutraukti raumenys. „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui yra efektyvūs ir veiksmingi, juos.vartoju nuo 2014 metų rudenio. Be to, aš esu Pramones sporto klubo savininkas-treneris, bendrauju su įvairiais žmonėmis, kuriems rekomenduoju šiuos produktus, jie pabandę negali patikėt, kad taip puikiai veikia. Visiems rekomenduoju išbandyti „NeoLife“ maisto papildus ir įsitikinti jų veiksmingumu.

Edmundu Jonaičio (“ Maximus Gym“ sporto klubo direktorius ir treneris) atsiliepimas apie „NeoLife“ maisto papildus

Esu ne jaunas žmogus ir energijos stoką labai jaučiu, dirbdamas fitneso ir kultūrizmo trenerio darbą. Dėka Rimvydo Bajorino, kuris sportuoja mūsų „Maximus Gym“ sporto klube, sužinojau apie „NeoLife“ natūralius maisto papildus ir nusprendžiau juos išmėgintii. Nors per savo gyvenimą išbandžiau įvairius maisto papildus, „NeoLife“ maisto papildai man suteikė daug daugiau energijos ir žvalumo. Jaučiuosi net atjaunėjas. Rekomenduoju šiuos natūralius „NeoLife“ maisto papildus ir jauniems ir seniems.

Sauliaus Džiaugio (sporto klubo „Adrenalinas“ treneris) atsiliepimas

Užimtas gyvenimo būdas, valgymas paskubomis, populiarieji pusfabrikačiai – visa tai leidžia atsirasti maistinių medžiagų spragoms, kurias galima užpildyti vartojant „NeoLife“​ maisto papildus. Niekada nėra per vėlu pradėti rūpintis, kad organizmas gautų maistinių medžiagų, kurios sukurtų pagrindą sveikatai dabar ir ateityje. Tai reikalinga žmonėms gyvenantiems pasyvesnį gyvenimo būdą, bet ypač tai aktualu sportuojantiems. Man kaip kovos menų treneriui yra svarbu, kad mano treniruojami sportininkai išvengtų traumų ir peršalimo ligų dėl kurių negalėtų treniruotis, kurios yra įtakojamos imuninės sistemos nusilpimo. Mokslo įrodyta, kad maistinės medžiagos iš sveikų šaltinių įtakoja organizmo energiją ir gyvybingumą. Pats sportuodamas daug metų ieškojau efektyvių, iš natūralių medžiagų pagamintų, papildų ir prieš septynis metus radau ir naudoju šiuos „Neolife“ produktus: „Sustained Release Vitamin C“, Kal Mag Plus D, „Pro Vitality +“, „Formula IV “, „NeoLife Shake“. Esančios šiuose produktuose maistinės medžiagos man ir sportininkams padeda atsigauti po treniruočių ir varžybų, stiprina imuninę sistemą, padeda išvengti ligų. Klubo „Adrenalinas“ sportininkai dalyvauja KUDO ir MMA varžybose. Jiems ypač svarbu tonuse išlaikyti raumenis, nervinę sistemą, širdies kraujagysles ir tam rekomenduoju naudoti „Kal-Mag Plus D“, taip pat šis papildas efektyviai padeda išvengti raumenų traukimo. Energiją palaikyti padeda „Pro Vitality +“, „Formula IV“, po treniruočių atsigavimui – „NeoLife Shake“ kokteiliai. Imuninės sistemos stiprinimui ir palaikymui padeda vitaminas C ir „Omega-3 Salmon Oil Plus“. Susisiekite +370 655 88818

Valdo ir Daivos Kulvinskų atsiliepimas apie „NeoLife“ papildus

Esame dėkingi, kad likimas suvedė su Rimvydu Bajorinu. Šios pažinties dėka, mūsų šeimos gyvenime atsirado daug svarbių pokyčių. Susipažinome su daugeliu Lietuvos žmonių, kurie rūpinasi savo bei savo šeimos sveikata. Kadangi patys auginame mažametę dukrą, tai svarbiausias tėvų rūpestis, kad vaikas augtų stiprus ir sveikas. Galima sakyti mūsų dukra gimė vartojant „NeoLife“ maisto papildus. Dabar savo dukrai duodame kompleksiškus vaikiškus Vita – Squares ir Omega 3 maisto papildus, kuriuose yra visos 8 Omega – 3 riebalų rūgštys bei Kal – Mag Plus D. Tai vieni iš būtiniausių papildų augančiam vaikui, taip pat Omega 3 riebalų rūgštys dar yra vadinamos raktu į vaiko intelektualumą. Mes, tėveliai, esame atsakingi už savo vaiko tiek fizinę, tiek psichinę būklę. Mūsų dukra auga linksma, judri, sveika (medikai stebisi tokia stipria imunine sistema). Manau, kad „NeoLife“ produktų kokybės ir kainos santykis yra geriausias mūsų šeimai.
Aš pats buvau susidūręs su daugelį žmonių kamuojama problema – raumenų uždegimu. Tačiau naudodamas „NeoLife“ maisto papildus Omega – 3 Salmon Oil Plus, Formula IV Plus bei Kal – Mag Plus D pamiršau sveikatos problemas.
Dabartinė mūsų šeimos būsena dar labiau skatina pasitikėjimą ir norą parodyti kitiems galimybę būti sveikiems. Kaip sakoma: „Sveikame kūne – sveika siela”.
Rekomenduojame išbandyti „NeoLife“ maisto papildus ir prisidėti prie sveikesnės ateities kūrimo.

Skambinkite, rašykite žemiau nurodytais kontaktais:
Valdas Kulvinskas
Tel. 8 620 40922
v.kulvinskas@gmail.com

Sandra V. atsiliepimas

ačiū Jums už nuoširdžią konsultaciją ir informaciją.

Reginos Šeškuvienės atsiliepimai

Kelerius metus turėjau didelių problemų dėl itin didelio skrandžio rūgštingumo. Negalėjau gerti natūralių, šviežių sulčių, valgyti vaisių, gerti kavos, valgyti juodos duonos, nes tuoj pat pradėdavo ėsti rėmenį. Naktimis turėdavau keltis ir sučiulpti po 2-3 Rennie ar Raniberl tabletes, nes atrodydavo, kad nuo rūgšties ištirps dantys burnoje. Bet palengvėdavo tik laikinai, nes nemalonus pojūtis nuolat kartodavosi. Susipažinus su „NeoLife“​ produktais ir pradėjus gerti  Aloe Vera Plus  jau po kelių dienų pajutau pagerėjimą, nebe taip griaužė skrandį, nebereikėjo naktimis čiulpti tablečių, o po poros savaičių simptomai ir visai išnyko. Rytais Aloe Vera gerdavau po 50 ml, tuščiu skrandžiu, tik išgėrus stiklinę drungno vandens. Pusryčiaudavau po 20-30 min. Po gero mėnesio įsitikinau, kad produktas man galutinai padėjo sureguliuoti skrandžio rūgštingumą, ir dabar vėl galiu mėgautis natūraliomis sultimis, vaisiais, kava ir kitais gardumynais.

Daug metų mane kankino šąlančių galūnių, pirštų tirpimo ir apmirimo taip vadinamas Reino sindromas. Sužinojau, kad NeoLife / GNLD kompanija turi maisto papildų, padedančių reguliuoti kraujagyslių ir smulkiųjų kapiliarų veiklą. Pabandžiau Tre ir Flavanoid Comoplex. Šiuos du produktus stropiai gėriau du mėnesius. Ačiū Dievui, Reino sindromas manęs nebekankina. Rankos nebebūna šaltos, o maloniai šiltos ir normalios rausvos spalvos. Mano vartoti produktai plečia kraujagysles ir smulkiuosius kapiliarus, gerina kraujo apytaką jais, todėl nemalonūs pojūčiai palaipsniui dingsta.

Jeigu turite panašių problemų, galite skambinti ar rašyti. Mielai pasidalinsiu patirtimi.
Regina Šeškuvienė
tel: 8 616 12211
regin.sesk@gmail.com

Aleksandro Sutiagino atsiliepimai apie „NeoLife“ maisto papildus

Mano draugystė su „NeoLife“ prasidėjo nuo Omega 3 Salmon Oil Plus dėžutės: prieš daugiau nei 5 metus gyvenau su nuolat skaudančiais kelių sąnariais. Tuo metu net būdavo sunku užlipti į penktą aukštą, nesilaikant turėklų. Apsilankiau pas tris skirtingus tos srities specialistus, kurie atliko įvairiausius tyrimus ir nustatė tris skirtingas diagnozes. Pirmoji diagnozė – dar nesusiformavę kaulai, nors tuo metu man jau buvo 25 metai. Antroji – tai paveldėta iš tėvų, nors ne tik tėvai, tačiau ir niekas kitas giminėje tokių bėdų neturėjo. Ir trečioji diagnozė – sąnariai jau sudilę ir man reikėtų susileisti neaiškių eksperimentinių vaistų, atvežamų iš Rusijos. Pasakiau ačiū ir nutariau tiesiog gyventi taip ir toliau, kol rasiu patikimą būdą, kaip išspręsti šią problemą.

Kaip tik neužilgo pradėjau bendrauti su dabar jau savo žmona. Kartą ji mane prirėmė prie sienos ir ištardė, kas man yra, jog taip sunkiai judu. Tuo metu važinėdavau į Vilnių pasitobulinti darbo reikalais ir vieną vakarą, važiuodamas autobusu, savo striukės kišenėje radau mitybos papildų dėžutę, kurią paslapčia įdėjo mano žmona.
Taip aš pradėjau vartoti Omega 3 Salmon Oil Plus papildą. Netrukus į savo papildų meniu įtraukiau ir Kal-Mag Plus D. Praėjus vos keletui mėnesių pajutau, jog man kažko trūksta, tik niekaip nesupratau, ko būtent. Galiausiai išsiaiškinau, kad nebejaučiu kelių sąnarių skausmo, su kuriuo buvau jau susigyvenęs.

Nebejausdamas jokio skausmo, pradėjau gyventi aktyvesnį gyvenimą: išmokau plaukti, pradėjau nardyti, o taip pat pradėjau sportuoti Crossfit‘ą.

 Tai funkcinis jėgos ir ištvermės sportas, kuris susideda iš judesių, atliekamų kasdieniniame mūsų gyvenime: stūmimo, traukimo, lipimo, kėlimo, bėgimo, plaukimo, šuoliukų. Crossfit sportas apjungia sunkiosios atletikos pratimus, gimnastikos bei kardio treniruotes. Pradžioje sportavau tam, kad pagerinti savo bendrą fizinį pasirengimą, kuris ir taip buvo neprastas. Tačiau laikui bėgant ir rezultatams gerėjant, pradėjau ruoštis varžyboms. Šiame kelyje mane visą laiką lydėjo „NeoLife“ mitybos papildai. 2015-ų metų pavasarį dalyvavau Crossfit games atrankos varžybose pasauliniu mastu ir užėmiau pirmąją vietą Lietuvoje. Vasarą Vilniuje buvo surengtos Crossfit varžybos, kuriose dalyvavo ir atstovai iš kaimyninių šalių. Šiose varžybose taip pat palipau ant aukščiausios pakylos.

„NeoLife“ mitybos papildų pagalba išsprendžiau savo turėtą kelių sąnarių problemą ir pradėjau gyventi kur kas aktyvesnį gyvenimą be jokio skausmo. Šiandien vartoju visus „NeoLife“​ maisto papildus ir jaučiuosi kaip niekada puikiai.

Turite klausimų? Susisiekite a.aleksandras@yahoo.com ar tel.: 8 611 41090

Manto Volungevičiaus atsiliepimas apie natūralius papildus

Nuo 1997 metų sportuoju (1997-2002 m. plaukimas, 2002 m. – iki šiol orientavimosi sportas). Aukščiausi mano sporto pasiekimai:
1. I vieta – estafetė, Pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas (2006 m. Vengrija);
2. I vieta – estafetė, Europos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas (2012 m. Vengrija);
3. III vieta – estafetė, Vasaros kurčiųjų žaidynės (Deaflympics) (2013 m. Bulgarija);
4. I vieta – estafetė, Pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatas (2015 m. JAV);
O individualiuose rungtyse aukščiausiai užėmiau tik 5 vietą Pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionate (2006 m. Vengrija).

„NeoLife“ maisto papildus vartoju nuo 2012 m. Mano pagrindiniai papildai yra Tre-en-en, Omega-3 Salmon Oil Plus, Kal-Mag Plus D, Cruciferous Plus, Wheat Germ Oil with Vitamin E. Pagal finansines galimybes renku Tre, Sustained Vitamin C, NeoLife Shake, Acidophilius Plus, Flavonoid Complex, Aleo Vera Plus ir NeoLife Tea.

NeoLife Tea man labai padėjo susikaupti ir susikoncentruoti skaitant sportinius žemėlapius ir greitai pasirinkti kelio planą bėgant varžybose ir treniruotėse. NeoLife Tea – natūralus, saugus ir stiprus energijos „stimuliatorius”. Jo dėka, daug kart pasiekiau aukštesnę vietą 🙂 Jei iškilo klausimų, rašykite žemiau nurodytais kontaktais:
Mantas Volungevičius
volungevicius.m@gmail.com
mob. +37064555388 (tik SMS)

Gintarės Liaučiuvienės atsiliepimas apie natūralius maisto papildus

Gastroezofaginis refliuksas – diagnozė kurią išgirdau prieš daugiau kaip penkis metus. Tai yra liga, kuri kamuoja šiandien milijonus žmonių visame pasaulyje. Gydymas vienas – skrandžio rūgštingumą mažinantys vaistai. Daugiau jokių rekomendacijų iš gydytojo negavau. Priskirti vaistai man nepadėjo. Gerklė visada buvo paraudusi, jaučiau nemalonų aštrumą ir „kąsnio“ jausmą. Vienus vaistus keitė kiti. Nuo jų tik dar daugiau nemalonių pojūčių, skonių, pykinimas, dingo apetitas. Atsirado baimė valgyti, nes rodės, kad ką beįsidėčiau į burną, nuo visko rūgštu.

Draugė pasiūlė pabandyti „NeoLife“​ produktus: Kal – Mag Plus D, Acidophilus Plus ir Aloe Vera Plus. Pradėjus vartoti šiuos produktus, po kurio laiko pajutau, kad galiu valgyti viską, nebejaučiu nemalonių skonių ir pojūčių.

 Dingo „kąsnio“ jausmas, erzinantis kutenimas gerklėje, kuris versdavo pastoviai kosčioti. Penkti metai nevartoju jokių skrandžio rūgštingumą mažinančių ir kitokių vaistų. Šitą bėdą reguliuoju natūraliai gerindama virškinimą su Acidophilus Plus gerosiomis bakterijomis ir Aloe Vera Plus gėrimu. Stiprinu skrandžio raumeninį rauką – sfinkterį (pagrindinė gastroezofaginio refliukso ligos priežastis yra stemplės rauko (sfinkterio) atsipalaidavimas tarp valgių). Tam puikiai padeda Kal – Mag Plus D. O taip pat kalcis natūraliai nušarmina ir neutralizuoja rūgštį. Svarbiausia, kad šitie produktai nesukelia šalutinių poveikių, ką daro rūgštingumą mažinantys vaistai.

Dalinuosi savo istorija, nes žinau, kad daugybę žmonių kamuoja ta pati bėda, kuri neleidžia kokybiškai gyventi. Yra sprendimas! Jei man padėjo, vadinasi padės ir kitiems .
Turite klausimų? Susisiekite gintare@sveikatoskeliu.lt; 8-606-75061

Neringos Vaidilienės atsiliepimas apie vitaminus vaikams Vita-Squares

Labai ačiū už vitaminus „NeoLife“ Vita-Squares. Atėjo greitai ir jau džiugina mažiausiąjį mūsų šeimos narį. Labai skanūs, nespalvoti, džiugu, kad nėra dirbtinių dažiklių, sūnelis iškart pamėgo. Nesusilaikiau ir aš neparagavusi, tobulas skonis ir labai gerai, kad nėra jokių saldiklių ir konservantų. Rekomenduoju visiems vaikučiams.

Rimantės Markilevičienės atsiliepimas apie „NeoLife“ vitaminus vaikams "Vita-Squares"

Likau maloniai nustebinta! Esminis dalykas buvo „NeoLife“ vitaminai vaikams „Vita-Squares„. Mano sūnus (20 mėnesių amžius) šiuos vitaminus geria jau 2 mėnesius ir dar nė karto nebuvom pas daktarus. Iki pradedant gerti vitaminus, kas dvi savaites reguliariai sėdėdavom daktaro priimamajam. Tai sloga, tai kosulys, tai temperatūra. Buvo net komplikacijos – antibiotikus gerti teko. Aš buvau nevilty, vaiko buvo labai gaila. O dabar nieko! Tiesiog pasitraukė visos ligos, tfu tfu tfu. Aš pati sirgau praeitą savaitgalį ir vaikas net neužsikrėtė, o vyras susirgo.
Aš tikiu, kad tai ne sutapimas, o vitaminų įtaka. Labai Jums ačiū!

Kamilės atsiliepimas

Eilinės ginekologinės patikros metu , 2016 metų gruodžio 13d., man buvo nustatyti gimdos gleivinės polipai. Gydytoja pasakė, kad yra tik vienas būdas išspręsti šią problemą – chirurginis, kadangi nepašalinus atsiranda rizika, kad polipai gali supiktybėti. Ačiū Dievui, tai buvo prieššventinis laikotarpis ir operaciją atidėjo iki kitų metų sausio 17 d. Pasikalbėjusi su vyru, nutarėm, kad laiko dar yra ir gal būt galima kitaip išspręsti šią problemą, nes esu girdėjus, kad „NeoLife“ kompanija turi tokį produktą , kaip Cruciferous Plus ( maistinių medžiagų koncentratas iš kryžmažiedžių daržovių), kuris panašiais atvejais gali padėti. Nebuvau labai tikra tuo, bet nutariau išbandyti, nes blogiau nebus. Ir taip kiekvieną dieną pradejau vartoti po 6 tabletes, iki pat sausio 16 d.
Atėjus paskirtai dienai ir atlikus pakartotinai apžiūrą, negalėjau patikėti, man gydytoja pasakė, kad polipų nebėra ir operacija nereikalinga! Džiaugsmui nebuvo ribų.

Ir dar viena patirtis.
Ilgus metus negalėjau vartoti jokių veido kremų, jokių veido pudrų, nes iškarto išberdavo ir parausdavo veido oda. Sužinojau, kad su „NeoLife“ Betaguard galima išsivalyti organizmą, vartojant, 10 kilogramų kūno svorio, po 1 tabletę 10 dienų. Išbandžiau ir mano nuostabai alergija dingo ir jau daugiau, kaip metus laiko, galiu naudoti veido kremus ir makijažo priemones.
Kamilė tel. 8 687 18172

Erikos Baranauskiene atsiliepimas apie vitaminus vaikams

Vaikams tobuli „NeoLife“ produktai, esu labai patenkinta rezultatais. Netrukus ir save palepinsiu Ačiū Ramonai Mažeikienei už patarimą kaip pakelti vaikų imuninę sistemą

Rimantės Markilevičienės atsiliepimas apie „NeoLife“ „Golden“ namų valymo linijos universalų valiklį "Super 10"

Universalus valiklis „Super 10” – jis tikrai daro stebuklus! Pabandžiau išvalyti orkaitės dureles iš vidinės pusės – vyras juokėsi: „ tau chemija neišvalo, o tu tikiesi, kad natūralios sudėties valiklis išvalys???” Ir žinokit – išvalė!!! Buvau labai maloniai nustebinta, tikrai nesitikėjau.

Jovitos Bareikytės atsiliepimas apie "Super 10" valiklį

Kartą iš rankų išslydo jodo buteliukas ir aptaškė mano baltas medvilnines kelnes, supurškiau dėmes su turimu „Super 10” valikliu ir numečiau vonios kambaryje. Nesitikėjau, kad išsivalys, bet ramino tai, kad kelnės buvo nešiojamos tik namie.Tačiau buvau nudžiuginta, tad panorau tuo pasidalinti ir su jumis 🙂 Štai – sukūriau video (p.s. o šią vasarą dar ir mėlynių dėmę išsivaliau, tik reikėjo purkšti ir laikyti ilgiau)

Danguolės Giedraitienės atsiliepimas ir patirtis su „NeoLife“

Noriu pasidalinti savo patirtimi apie šiuos nuostabius „NeoLife“ produktus. Dalinuosi savo gyvenimiška patirtimi. Ilgai svarsčiau ar reikia rašyti ir dalintis. Nusprendžiau – būtina.

Esu tremtinių dukra, gimiau ir kurį laiką augau Sibire. Nuo pat mažų dienų buvau labai silpnos sveikatos. Ne vieną kartą mirtis buvo šalia, tiek vaikystėje, tiek ir suaugus. Sunkios gyvenimo sąlygos, skurdas, nepriteklius darė savo. Išsivystė daugybė lėtinių ligų. Grįžus į Lietuvą visą laiką teko bendrauti su daktarais, vos ne kasmet gydytis ligoninėse, sanatorijose, gerti daugybę vaistų. Buvo nustatytos tokios ligos: skydliaukės uždegimas, hipotizozė, obstrukcinis bronchitas, vegetodistonija, skrandžio uždegimas, hipertenzija, ir t.t. Atsirado visokių baimių, kankino nemiga, baisūs galvos skausmai, depresija.
Negyvenau, o kankinausi, bijodama gyventi, bijodama nakties, nes vos tik užmigus, prasidėdavo priepuoliai. Negera būdavo ir dienomis. Bijojau būti viena, išeiti į miestą viena.

Ieškojau išeities, ėjau nuo vieno daktaro prie kito, gėriau gausybę vaistų, kuriam laikui pagerėdavo, bet ir vėl viskas sugrįždavo. Gydytojai sakė, kad ligos nepagydomos, gerk vaistus, išmok gyventi su šiomis ligomis. Ir štai 2011 metų pavasarį vėl teko gultis į ligoninę, nes nebegalėjau kvėpuoti, dusau, ėjau ramstydama sienas. Diagnozė – obstrukcinis bronchitas, nervinis išsekimas, skydliaukė ir t.t.

Grįžus iš ligoninės nesijaučiau gerai. Man tik blogėjo. Gydytojai vis rašė naujus vaistus, bet…
Tada mano draugė pasiūlė „NeoLife“ natūralius papildus. Buvau skeptikė, tikrai netikėjau, kad papildai gali man padėti. Juk buvau išbandžius visokių kompanijų bei vaistinėse esančių papildų, bet rezultatų nebuvo.

Gyventi norėjau, tad nusprendžiau išbandyti. Be to, ir drauge pasitikėjau. Ir šiandien aš esu laiminga ir labai dėkinga draugei, kuri supažindino su šia nuostabia „NeoLife“ kompanija bei jos gaminamais natūraliais papildais.
Pasikeitė mano gyvenimas, pradingo mano nemiga, galvos skausmai, nebegeriu raminamųjų, antidepresantų, bronchitui gydyti vaistų, nenaudoju jokių „pypkių“ kad galėčiau kvėpuoti, nebedūstu, normalizavosi kraujospūdis. Dingo mano baimės, atsirado pasitikėjimas, išmokau džiaugtis gyvenimu, pasikeitė mano mąstysena.

Tad galiu drąsiai sakyti, kad galima būti sveikesniais, laimingesniais negeriant cheminių vaistų, kurie mus tik žudo. Yra produktų, kurie padeda pasveikti. Siūlau pasidomėti ir susipažinti su „NeoLife“ produktais ir juos naudoti. Jie tikrai yra veiksmingi.
LINKIU VISIEMS BŪTI SVEIKIEMS IR DŽIAUGTIS GYVENIMU!

Atsiliepimas Almos Lazauskaitės

Man 37 metai, gyvenu Ispanijoje jau 15 metų, esu ištekėjusi ir turiu du vaikučius.

Nuo pat gimimo turėjau didelių sveikatos problemų. Sirgau atopiniu dermatitu, mažakraujyste, turėjau kvėpavimo problemų, o vėliau fibromialgiją. Gydytojai pagelbėdavo, kai man būdavo paūmėjimai, išrašydami kortizono ir priešuždegiminius vaistus, bet paūmėjimai pasikartodavo taip dažnai, kad aš buvau praradusi bet kokią viltį į geresnę sveikatą ir pilnavertį gyvenimą.

Tuo metu, kai vartodavau vaistus, sveikata pagerėdavo, bet tai būdavo tik laikinas efektas. Sužinojusi, kad vaistai turi šalutinių poveikių pradėjau pati domėtis sveika gyvensena, nors nelabai tikėjau, kad dar kažkas man gali pagelbėti, nes buvau daug visko išbandžiusi. Labai rūpinausi savo mityba, domėjausi, daug skaičiau ir daug visko bandžiau. Tačiau sveikai maitinantis man labai trūkdavo energijos bei neišvengdavau savo ligos paūmėjimų.

Tuo metu, ko aš tik nesiėmiau ir neišbandžiau, kad išspręsti savo sveikatos problemas… Lankiausi pas gydytojus, tačiau ir jie negalėdavo paaiškinti, kas man yra ir dėl ko taip yra. Laikas bėgo, o aš vis sirgau ir sirgau tol, kol neatradau ir neišbandžiau „NeoLife“ maisto papildus t.y. koncentruotas maistines medžiagas, pagamintas iš žmogaus maisto grandinės.

Iš pradžių netikėjau, kad man dar kažkas gali pagelbėti, bet išbandžiusi pradėjau jaustis vis geriau ir geriau. Įsigilinau, kad „NeoLife“ produktai ir yra sukurti tam, kad žmogus gautų pilnavertę mitybą, ko man labiausia trūko. Pradėjau vartoti: Tre-en-en, Acidophillus Plus, Formula IV, Wheat Oil Vitamina E, Omega 3 Salmon Oil Plus, Kal Mag Plus D, Sustained Release Vitamin C, Garlic Allium Complex, Betaguard.

Kai pati išbandžiau ir gavau rezultatą, mano patirtis pasitarnavo ir visai šeimai. Dabar jau daugiau nei 4 metai apsieinu be vaistų, sveikata ženkliai pagerėjo, už ką labai esu dėkinga „NeoLife“ kompanijai, ačiū, kad esate.

Jeigu turite panašių problemų, galite skambinti +34 605 078 554 (Ispanija) ar rašyti alma.lazauskaite@gmail.com mielai pasidalinsiu patirtimi.

Evelinos Butvydienės atsiliepimas apie „NeoLife“ produktų veiksmingumą

Mūsų sūnui 5 metai. Prieš 2 metus sužinojome, kad jis turi genetinę ligą ir jo hemoglobinas yra labai žemas (73). Kokių priemonių tik nesiėmėm ir ko tik nedarėm, tačiau nuo 73 ir aukščiau 103 niekaip nepakildavo. Padėtis tiesiog varė į neviltį.

Prieš metus laiko pradėjome vartoti „NeoLife“ produktus: Vita-Squares, Carotenoid Complex, žuvų taukūs Omega-3 Salmon Oil Plus ir NeoLifeShake. Pastebėjome, kad sūnelio sveikata ėmė po truputi gerėti ir hemoglobino kiekis kraujyje vis kilti. Paskutinį kartą atlikus kraujo tyrimus rezultatas buvo net 123!

Esame labai dėkingi „NeoLife“ už veiksmingus produktus.

Dovilės Varnienės atsiliepimas apie „NeoLife“ produktų veiksmingumą

Norėčiau pasidalinti savo istorija. Tikiuosi šis pavyzdys paskatins susirūpinti savo sveikata anksčiau nei gaunate diagnozę.

Trumpai prisistatysiu. Esu dirbanti dviejų vaikų mama. Turėdama laisvo laiko pasportuoju. Su vyru mėgstame gaminti, todėl dažnai maistą gaminamės namie – stengiamės maitintis sveikai. Sveikatos problemų neturėjau jokių….

… iki vienos dienos, kai susilaukusi pirmagimio, būdama 30 metų sulaukiau diagnozės – gimdos kaklelyje yra vėžys. Neišsiplėsiu, kaip žmogus jaučiasi gavęs tokią žinią, bet turbūt patys numanote.

Šioje vietoje pauzė ir rekomendacija: Moterys!,nepamirškite laiku pasitikrinti. Esu iš tų laimingųjų, kuri pagavo baisią ligą jos pirmoje stadijoje, todėl šiandien esu visiškai sveika – gydymas buvo sėkmingas.

Šiandien onkologinis – konvejeris. Daktarai savo darbą atlieka puikiai, bet laiko suteikti informaciją kaip gyventi toliau, kad nesusirgtum niekas neskiria. Esi pats atskingas už savo sveikatą. Vienintelis trumpas daktaro patarimas – turėk stiprų imunitetą.

Čia buvo pradžia, kai pradėjau ieškoti informacijos ir gilintis į sveikatos temą. Anksčiau net nesusimąstydavau, koks svarbus TAS IMUNITETAS. Jis parodo ar organizmas geba kovoti su virusais, bakterijomis, grybeliais, vėžinėmis ląstelėmis.

Ar žinojote, kad vėžinių ląstelių turi beveik kiekvienas žmogus?

Džiaugiuosi, kad atradau būdą, kaip sustiprinti imunitetą „NeoLife“ produktais. Svarbiausia – jis veikia!!! Šiandien jau turiu du vaikus, kasmet darausi tyrimus, kurie rodo puikius rezultatus. Linkiu visiems suprasti, kad sveikata reikia rūpintis ne tada, kai susergame, o nuolat, kiekvieną dieną. Tik susirgus supranti koks neįkainojamas turtas yra sveikata.

Jei turite klausimų, rašykite dovile.naslenaite@gmail.com mielai atrašysiu.

Reginos Šeškuvienės atsiliepimas

Žinau, kad atėjus rudeniui ir vėstant orams, daugeliui atsinaujina kasmetinė bėda, su kuria ir man teko daug metų kovoti. Mano patirtis tokia: rudenį, žiemą ir pavasarį man nuolat šaldavo rankos, pirštai nubaldavo iki mėlynumo ir nutirpdavo. Pirštines tekdavo mautis dar neišėjus iš namų, nes vos tik rankos pajusdavo šaltą orą ar paliesdavau šaltą daiktą (durų rankeną, automobilio vairą), pirštai iškart imdavo balti, tirpti ir apmirti. Tada turėdavau kaip nors skubiai šildyti ir trinti rankas, kad vėl atsigautų, nes būdavo taip, kad visai apmirdavo ir nejausdavau pirštų. Ilgai myniau poliklinikų ir gydytojų kabinetų slenksčius, gėriau įvairius plečiančius ir visokius kitokius vaistus, lankiau procedūras, tačiau būklė negerėjo. Rudens laukdavau su baime, nes ir vėl užgrius ta pati sena, nemaloni bėda. Laimė, draugė pasiūlė pabandyti Neolife produktus. Nelabai aš jais tikėjau, bet vardan senos draugystės nusipirkau ir pabandžiau. Tai buvo žiemos pabaiga. Užteko dviejų mėnesių, ir liga pasitraukė. O priežastis buvo labai paprasta – tiesiog reikėjo sustiprinti galūnių kraujagysles ir smulkiuosius kapiliarus, kurie, būdami per daug silpni, nuo temperatūros pokyčio labai greitai susitraukdavo ir sutrikdydavo kraujotaką.

Dabar jau tai sena nemaloni patirtis ir džiugi nūdiena, kad yra tokių paprastų, natūralių ir sveikų priemonių, padedančių pačiam organizmui įveikti negalavimą. Dėkinga Neolife kompanijai ir jos produktams už sugrąžintą sveikatą, nes dabar su džiaugsmu galiu laukti šaltojo sezono. Žiemą net sniego gniūžtes galiu lipdyti be pirštinių. Tie produktai: Flavanoid complex, Tre ir Omega-3 Salmon Oil Plus.
Jeigu turite panašių problemų, galite skambinti ar rašyti. Mielai pasidalinsiu patirtimi.
Regina Šeškuvienė
tel: 8 616 12211

Rimvydo Bajorino atsiliepimas apie „NeoLife“ maisto papildų naudą

„NeoLife“ maisto papildus vartoju nuo 2011 metų. Iki tol mano požiūris buvo toks – esą, kam man tie papildai, jei jau daugiau nei du dešimtmečius gyvenu kaime ir valgau vaisius, uogas ir daržoves.Jis pasikeitė, kai, gavęs patarimą, atlikau kraujo tyrimus! Svarbu paminėti tai, jog iki tol ištisus 14 metų nesilankiau pas medikus! Kraujo tyrimo rezultatai mane nustebino – cholesterolio kiekis siekė 7,8!

Gydytojas jau buvo pradėjęs rašyti man receptą vaistams… Tačiau aš kategoriškai atsisakiau vartoti vaistus, nes jau tuomet žinojau, kad vaistai turi šalutinį poveikį. Po 3 mėnesių, kiekvieną mielą dieną vartojant „NeoLife“ maisto papildus ( Tre-en-en, Omega 3 Salmon Oil Plus, Carotenoid Complex, Wheat Germ Oil vitamin E, Flavonoid Complex ir Garlic Allium Complex), cholesterolio mano kraujyje sumažėjo iki 5,2. Gydytojas tą kart patarė tą patį, tokiais pačiais kiekiais, tokiu pačiu tempu ir toliau vartoti. Ką iki šiol ir darau.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už patarimą, o „NeoLife“ kompanijai – už koncentruotas ir veiksmingas maistines medžiagas, kurios rinkoje jau yra šešis dešimtmečius – nuo 1958 metų.

Beje, mano didžiuliai nuostabai, visai netikėtai susitvarkė ir mano regėjimas. Iki tol apie 4 metus, kol dar nebuvau išbandęs „NeoLife“ maisto papildų, skaitydamas knygas neapsieidavau be akinių, o šiandien man jų jau nebereikia.

Atsiliepimas apie „NeoLife“ unikalų produktą Tre-en-en energijai

Dirbu sunkų fizinį darbą užsienyje, kuris nėra mielas mano širdziai, tad tenka susitaikyti su tuo, jog rizikuoju savo sveikata. Po darbo jaučiausi pavargęs, kankino nemiga ir didelis nuovargis. Maniau, kad mintys apie sunkų darbą ir nuovargį niekada neišnyks. Džiaugiuosi, kad Rimvydo Bajorino dėka atradau „NeoLife“ kompaniją.

Iš Rimvydo Bajorino sužinojau, kuo yra ypatingi „NeoLife“ produktai ir kuo unikalus Tre-en-en energijai. Nutariau išbandyti ir pradėjau vartoti „NeoLife“ maisto papildą Tre-en-en po 3 kapsules dienoje. Vartoju nuo 2018 rugsejo 27 dienos. Po 8 dienų vartojimo pamiršau, ką reiškia nuovargis, pamiršau, ką reiškia sunkus darbas. Jaučiuosi begalo laimingas, žvalus ir energingas. Toks jausmas, tarsi skraidyčiau ant sparnų! Dabar bandau ir kitus „NeoLife“ produktus (NeoLifeShake, Pro Vitality + ir Acidophilus Plus). Nuoširdžiai dėkoju Rimvydui Bajorinui ir „NeoLife“ kompanijai už tai, kad esate!
Vilius L.

Atsiliepimas apie „NeoLife“ kompanijos „Nutriance Organic‟ produktų liniją

Mano naujausia patirtis naudojant „Nutriance Organic” kosmetiką.

Taigi: visai neseniai susitikau su kursioke, su ja nesimatėme gal porą metų. Susėdom prie puodelio kavos, šnekam apie šį bei tą, o ji nenuleidžia nuo manęs akių. Net nejauku pasidarė. Galvoju, gal kur išsitepus ar kas prikibę. Paskui ji staiga klausia: „Regina, pas kokią kosmetologę vaikštai? Tavo tokia lygi skaisti oda?”

O aš jai: „Tai kad aš jau seniai neturiu kosmetologės, tiesiog naudoju gerą, kokybišką kosmetiką ir natūralius maisto papildus.”
Draugės akyse iškart užsidegė klaustukai.
Tai va – dėkinga stebuklingoms „Nutriance Organic” veido priežiūros priemonėms ir „NeoLife“ maisto papildams, kurių niekada nenustoju gėrusi, tik vis varijuoju, keičiu kitais. Bet pagrindiniai visada lieka tie patys: Omega 3 Salmon Oil Plus, vitaminas E, vitaminas C, CoQ10, Kalcis Magnis+D, Ami-tone Sport, Flavanoidai.
Taigi, mielos moterys, o taip pat ir rūpestingi vyrai, būkime gražūs. Nepasiduokime laikui ir ligoms.
Regina Šeškuvienė
Daugiau info
tel: 8 61612211
El.p. regin.sesk@gmail.com

Atsiliepimas apie stangrinančio paakių gelio „Insta-Lift Eye Gel“ veiksmingumą

Noriu PASIDŽIAUGTI!!!!
Nerealus „Insta-Lift Eye Gel“ poveikis. Naudoju jau geras dvi savaites ir rezultatas neįtikėtinas. Anksčiau visąlaik atsibusdavau paburkusiais paaikiais, dieną maišeliai lyg ir apmažėdavo, bet vis tiek likdavo, todėl stengiausi – ypač vasarą – kuo daugiau būti su akiniais, nes man pačiai nepatiko mano akių išvaizda. O dabar esu patenkinta. Maišelių NEBELIKO. Viršutiniai vokai pastangrėjo, nebe taip užkritę. Ir tik per dvi savaites!!!
Nepaprastai geras produktas. Ir nebrangus, ir veiksmingas. Super!

Plačiau – žinute arba skambučiu:
Regina Šeškuvienė
Daugiau info
tel: +370 616 12211
El.p. regin.sesk@gmail.com

Atsiliepimas Sandros apie „Neolife" Aloe Vera Gel

Noriu pasidalinti savo patirtimi apie aloe vera gel. Gal kam ir pravers mano potyriai. Ar teko kada nusitrinti pūsles ar stipriai nudegti saulėje? Man teko.

O buvo taip, dirbant sode, su įrankiais nutryniau baisias pūsles ant dešinės rankos pirštų. Jaučiausi ne kaip, nes skaudėjo prisitrynusios vietos. Su tokiom pūslėm, mažiausiai trim dienom, jokio įrankio negalėtum paimti į rankas.

Kaimynas pamatęs pūsles, pasiūlė „NeoLife” kompanijos „Nutriance“ linijos aloe vera gel. Nebuvau tikra, kad pagelbės, nes stebuklais netikiu. Bet iš mandagumo paėmiau aloe vera gel ir storesniu sluoksniu pasitepiau, nes neimti buvo nepatogu, juk žmogus stengėsi. Pieš eidama miegoti, pasitepiau dar kartą. Ryte, mano dideliai nuostabai, pūslės buvo susitraukusios ir skausmas dingo.

Po šios patirties aloe vera gel atsirado mūsų namų vaistinėlėje ir dar labai praverčia, kai stipriai nusidegini saulėje ar sukandžioja vabzdžiai.

Ačiū labai, už malonų aptarnavimą ir greitą pristatymą.

Atsiliepimas Valdo apie Aloe Vera Gel

Netyčia pirtyje nusideginau verdančiu vandeniu. Iš skausmo nebežinojau nei ką daryti, nei kur dėtis. Išgelbėjo Aloe Vera Gel. Ačiū labai už greitą pristatymą ir konsultaciją.

Atsiliepimas Egidijos Jurienės: Įveiktas sąnarių skausmas, kurį kėlė artrozė

Esu tas žmogus, kuris daugelį metų galvojo, kad gerą kūno formą, puikią savijautą, mitybą galiu susitvarkyti pati. Pasirodo klydau. Buvo diagnozuota II stadijos artrozė.

Sunerimau, atrodė, kad tai paralyžuos mano gyvenimą, bus apribotas mano judėjimas. Išrašytus vaistus bandžiau vartoti, tačiau hormoninių tepalų kračiausi. Griežtai pasakiau – ne. Prisiminiau skaitytus straipsnius, bandžiau surasti kokybiškų Omegos-3 papildų.

Prisiminiau giminaitę, kuri vartoja natūralius maisto papildus. Pasipasakojau savo bėdas. Ji pasiūlė nuvykti į paskaitą „Sąnarių ligų prevencija“. Gavau išsamias rekomendacijas – giežta dieta, daug daržovių, vaisių, vartoti augalinės ir gyvulinės kilmės baltymą, intensyvi mankšta. Pradėjau praktikuoti dr. Jonny Bowden pratimus, publikuotus jo knygoje „Veiksmingiausi būdai, kaip gyventi ilgiau“ ir intensyviai plaukioti, nes tai didelė pagalba sąnariams.

Taip pat man buvo rekomenduoti kokybiški ir natūralūs Neolife vitaminai ir papildai:

* žuvų taukai „Omega-3 Salmon Oil Plus” (efektyviai mažina lėtinį uždegimą);
* lipidai ir steroliai „Tre-en-en” (atkuria medžiagų apykaitą ląstelėse, valo toksinus ir suteikia energijos);
* kalcis, magnis,vitaminas D „Kal Mag Plus D„;
* gerosios bakterijos „Acidophilus Plus” (stiprina imuninę sistemą, atkuria mikroorganizmų balansą);
* Betaguard (detoksikuojantis, stiprinantis imuninę sistemą),
* Vitaminai ir mineralai „Formula IV Plus„;
* vitaminas C „All C
* vitaminas E „Wheat germ oil with vitamin E” (stiprus natūralus antioksidantas).

Po 20 dienų sąnarių skausmas atlėgo. Toliaus griežtai laikiausi rekomendacijų. Ir po 3 mėnesių aš vėl tapau laiminga, galiu vaikčioti su aukštakulniais bateliais ir džiaugtis gyvenimu.

Turite panašių problemų? Mielai pasidalinsiu patirtimi.
Egidija Jurienė
gide7777@gmail.com, tel. +370 682 37 320.

Atsiliepimas Nijolės Pociūtės: Įveiktas vidurių užkietėjimas

Noriu pasidžiaugti savo pastebėjimais. Dabar, kai visa Lietuva yra karantine, darbas irgi persikėlė į namus. Daug laiko praleidžiu prie kompiuterio, po dvylika ir daugiau valandų. Grynai sėdimas režimas. „Neolife“ gerosios bakterijos „Acidophilus Plius“ ir „Aoe Vera Plus” įveikė virškinimo problemas bei vidurių užkietėjimą. Džiaugiuosi, kad gera draugė man parekomendavo šiuos probiotikus ir aloe. Rekomenduoju ir kitiems. Draugės tel. +370 616 12211

Atsiliepimas apie „Neolife" Aloe Vera Gel

Papasakosiu savo istoriją su šiuo geliu: nugriuvau važiuodama su dviračiu ir susižalojau veidą; jei ne Aloe Vera gelis, nežinau, kiek laiko dar būčiau vaikščiojusi su didžiausiais šašais!!!

Naudojau pastoviai Aloe gelį dideliais kiekiais ir, kai po šešių dienų, išsimaudžius, šašas pasiliko rankoje, buvau nustebusi ir priblokšta, pradėjau tikėt stebuklais. Tikrai stebuklingas „Neolife” Aloe Vera Gel, nes, kaip žinom susitrenkus veidą ir nosį, paakiai pamėlynuoja, po to pageltonuoja, pažaliuoja ir t.t.

Naudodama šį Aloe gelį, šias stadijas perėjau labai greitai: per vieną, dvi dienas. Nuėmus šašą, oda lygi, jokių nelygumų ir randų. Netikėjau, kad taip susižalojusi veidą, apsieisiu be plastikos ar lazerių, ar dar kokių procedūrų, bet panašu, kad stebuklingas gelis padarys ne tik savo darbą!!!
Pagarbiai, Jolanta S.

Atsiliepimas apie probiotikus Acidophilus Plus

NeoLife „ACIDOPHILUS PLUS” gerosios bakterijos – netikėtas problemos sprendimas Jeigu atvirai, tai nelabai tikėjau visu tuo gerųjų bakterijų „stebuklingu“ poveikiu, apie kurį dažnai kalbama per įvairius žiniasklaidos kanalus. Esu skaičiusi, kad dauguma probiotikų tik akių dūmimas. Juos pirkdavau labai retai, kai reikėdavo vaikui po antibiotikų kurso. Taip pat girdėjau, jog daugumoje populiariausių ir garsiai reklamuojamų firmų probiotikuose nepakankamas kiekis gerųjų bakterijų, kad turėtų teigiamą poveikį. Tik tuo metu dar nežinojau apie NeoLife gerąsias bakterijas. Kai nelieka kitos išeities, tik pasitikėti Taip jau nutiko, kad ne per seniausiai turėjau moteriškų, intymių problemų, kurios kas kažkiek metų pasikartoja. Taigi, ir šį kartą griebiausi vaistų nuo taip vadinamos pienligės. Deja, mano susirūpinimui, jie nepadėjo. Kadangi per karantiną nesinorėjo eiti į polikliniką, ieškojau išeities pati. Vaistininkės rekomendavo išbandyti įvairias priemones, ir žinoma, skatino apsilankyti pas gydytoją. Vizito pas ginekologę neišvengiau. Nieko blogo nerado, tačiau nerado ir… gerųjų bakterijų. Išrašė vaistus ir žvakutes su gerosiomis bakterijomis. Tai buvo momentas, kai supratau, jog privalau rasti tinkamus, kokybiškus probiotikus. Juk viskas organizme susiję ir viena iš nemalonių simptomų priežasčių galėjo būti netinkama žarnyno veikla bei nesubalansuota mityba. Kodėl nusprendžiau pasitikėti NeoLife? Buvau mačiusi teigiamų žmonių atsiliepimų socialiniuose tinkluose, kad rezultatų nereikia ilgai laukti ir investicijos į sveikatą tikrai atsiperka. Bet… mane šiek tiek trikdo tinklinio marketingo sistema. Esu įpratusi prie aiškios internetinės prekybos, todėl nudžiugau radusi įprastą el. parduotuvės formatą https://www.provitaminai.lt . Čia aiškios kainos ir lengvas pirkimas. Taigi, NeoLife gerosios bakterijos „ACIDOPHILUS PLUS” buvo būtent tai, ko mano organizmas tikėjosi. Šiandien jau galiu pasmaližiauti ir nebijoti, kad nuo gabalėlio torto ar šokolado pajusiu nemalonius simptomus. Žinoma, nepamirštu ir įvairių raugintų maisto produktų, tačiau man ramu, kad visada yra greitoji pagalba – NeoLife probiotikai.

Rūta S.

Jadvyga K. atsiliepimas apie „NeoLife" vitaminų ir maisto papildų veiksminumą

Sušlubavo mano sveikatėlė, pradėjo kilti spaudimas, net nežinau kokia tai buvo priežastis. Vartojau spaudimą mažinančius vaistus, bet tai nedavė gero rezultato. Pradėjau analizuoti save. Supratau, kad man spaudimas kyla nuo netinkamo maisto, kuris kelią rūgštingumą. Kaip tik tuo metu ir perskaičiau straipsnį apie “ Neolife“ produktus ir jų geras savybes, kad naudojant šiuos papildus dingo šienligė.

Susidomėjau ir paskambinau konsultantui. Papasakojau savo problemas. Išklausęs konsultantas man rekomendavo: Aloje Vera Plus, Omega 3 Salmon Oil Plus, Formula IV Plus ir Acidophilus Plus. Užsisakius,pristatė labai greitai. Tai naudoju jau kurį laiką. Esu dėkinga už rekomendaciją, nes mano sveikata pagerėjo, atsirado energijos, pagerėjo nuotaika, nekyla spaudimas. Vienu žodžiu, „NeoLife” produktai mano savijautą sutvarkė. Ačiū.

Dalios Kaušpėdienės atsiliepimas

Jau penkti metai vartoju “Neolife“ vitaminus, ir džiaugiausi kad esu sveika. Gėriau ant buteliuku parašytomis dozėmis,su pertraukomis.

Bet štai mane aplankė Covid-19. Pasitarusi su konsultantu, man pasiūlė gerti didesnėmis dozėmis 10 dienų. Vartojau Flavonoid complex, Sustained Release Vitamin C, Betaguard, Carotenoid complex, Acidophilus Plus, Garlik Alium complex, Tre, Aloe Vera Plus, Tre-en-en ir Omega 3 Salmon Oil Plus. Noriu pasakyti,kad labai džiaugiuosi, vartodama šiuos vitaminus bei maisto papildus, nes Covid-19 persirgau be komplikacijų. Dabar “Neolife“ vitaminai kiekviena diena yra mano maisto dalis. Ačiū už greita pristatymą.

tel.: +37062075892
el.p.:daliakau@gmail.com

13 comments

 1. Moderni, atnaujinta Neolife produktų elektroninė parduotuvė provitaminai.lt . Labai patogu naudotis, aiškiai išdėstytos prekės kartu su išsamiais aprašymais. Kaip visuomet greitas aptarnavimas bei pristatymas, aptarnaujantis personalas maloniai atsako į iškilusius klausimus. Galima drąsiai kreiptis, visada suteikia dar detalesnių patarimų. Tikrai rekomenduoju pirkti iš čia 🙂

 2. Patenkinta klientė

  Labai patenkinta atradusi Neolife produkciją. Visada šiuos produktus įsigyju tik šitoje parduotuveje, kadangi labai paprastas ir patogus apsipirkimas, visada maloniai konsultuoja ir greitai pristato.

 3. Vartojame, visa šeima vitaminus NEOlife linijos ir esame labai patenkinti, bet labiausiai rezultatas pasimatė vaikučių sveikatoje. Kai vaikai sirgdavo kas tris – keturias savaites, pradėjome ieškoti, kas galėtų mūsų organizmus susitiprinti, ir atrodome provitaminai.lt. Vartojame jau antri metai ir 2021-2022 metais į darželį išėjome be jokių ligų, apart Covid (kurį vaikai pernešė tik 1 dieną su 37 temperatūros.), kurį įveikėme sėkmingai. Esame patenkinti atradę šiuos vitaminus.

 4. Laba diena,
  Matau Jūsų produktai labai veiksmingi, parašykite prašau, kodėl jie neplatinami vaistinėje

  1. ProVitaminai.Lt

   Vida, sveiki,
   NeoLife produkcija neplatinama vaistinėse, nes kompanija pasirinko verslo modelį:
   kompanija – konsultantas – klientas.
   Platinant produkciją įprastu būdu per vaistines išaugtų parduodamų prekių kaina, nes labai daug išlaidų atitektų reklamai, didmenininkams, pardavimų atstovams, vaistinėms.
   Jei atsiųstume jums asmeniškai vebinaro įrašą šia tema, ar jus jį pažiūrėtumėte?

 5. NeoLife vitaminai – tai vieni geriausių vitamių, vartoju antri metai, esu labai patenkinta. Ačiu jums!

 6. deivilenciauske

  Pradėjus vartoti Neolife vitaminus – vaikas nustojo sirgti, atsirado apetitas, dėmesio koncentracija. Esame labai patenkinti ir vartosime nuolatos. Ačiū

 7. Giedrė

  Neolife vitaminus naudoju jau seniai. Omega 3 kažkas fantastiško, dar nėra net analogų Lt. Q10 vizualiai pagerina odos būklę, bei tikrai suteikia sveikos energijos. Rekomenduoju 🙂 tikrai geri ir teisingi produktai.

 8. Vita-Squares vitaminai vaikams lb geri. Skanūs. Kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju 100%.🫠👌

 9. Gerosios bakterijos

  Vartojau gerasias bakterijas,rezultatas nustebino. Dabar įsigijau omega-3.Manau kad ir vėliau naudosiu NeoLife papildus.

 10. Virginija

  Jau ne pirma menesi užsisakau Pro Vitality+ ir esu labai patenkinta. Puikūs vitaminai, palaikyti energija ir imuniteta. Patogus pakavimas, visos dienos norma 4 vitaminai vienoje pakuoteje.

 11. Neringa

  Žiemą ir aš, ir paauglė dukra jautėmės visiškai išsekę, dėl didelio protinio krūvio ir streso. Įsigijom Pro Vitality+ maisto papildų ir jau po pirmos pakuotės ženkliai pagerėjo savijauta, atsirado energijos. Be galo džiaugiuosi rezultatais, rekomenduoju išbandyti šį produktą.

 12. Ramūnas

  Efektyvūs Neo life papildai. Pastoviai naudojame. Rezultatas puikus. Rekomenduoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pristatymas Visame Pasaulyje

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 49€

Paprastas gražinimas

14 Darbo dienų gražinimo garantija

Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa